XRP’de Büyük Hareketlilik: 1 Dolar Hedefi Mümkün mü?

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasında son dönemde XRP hareketliliği dikkat çekiyor. Whale Alert tarafından yapılan bir açıklamaya göre, Binance’den bilinmeyen bir cüzdana 66.666.659 XRP transfer edildi. Bu büyük transferin etkileri ve 1 dolarlık kripto para değerinin mümkün olup olmadığı konusunda spekülasyonlar artıyor.

Bunun yanı sıra, Ripple tarafından gerçekleştirilen bir hamle de gelişmeleri farklı bir boyuta taşıdı. Şirket, önemli miktarda XRP’yi emanet hesaplarında tutarak, uzun vadeli hedeflerine dair stratejik bir adım attı.

Bu gelişmeler, Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri’nde devam eden hukuki mücadelesiyle aynı zamana denk geldi. Şirketin hukuk ekibi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yapılan temyiz başvurusuna yanıt verdi.

SEC’in temyiz başvurusu, öncelikle XRP’nin bireysel yatırımcılar için bir menkul kıymet olarak nitelendirilmediğine dair bir karara odaklanıyor. Ripple’ın hukuk ekibi, temyiz başvurusunun gerekliliklerinin yerine getirilmediğini iddia etti.

Son olarak, XRP’nin fiyatı şu anda 0,4966 dolar seviyesinde bulunuyor ve son 24 saatte %2’lik bir düşüş yaşadı. 1 dolarlık hedefe ulaşma konusu, yatırımcılar arasında tartışma ve spekülasyonlara neden olmaya devam ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Grayscale, 5 Milyar Dolarlık Ethereum Birikimi Yaptı

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatı Neden Düşüyor? Uzmanlar Tahminlerini Paylaşıyor

İlgili Haberler