XRP ve Tron Fiyatı Haftalık Grafikte %10 Düştü, Everlodge Airbnb’yi Web3’e Getiriyor 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para piyasası, XRP (XRP) ve Tron‘un (TRX) düşüş eğilimleriyle karşı karşıya kalmasıyla birlikte son zamanlarda önemli volatilite yaşıyor. Ancak, bu belirsiz ortamın ortasında Everlodge (ELDG), Airbnb’yi Web3’e getirerek emlak alanında oyun değiştirici olarak ortaya çıkmayı hedeflediğini iddia ediyor.  

XRP (XRP): Uzun Süreli Bir Düşüş Trendi 

Geçtiğimiz haftalarda, en iyi kripto para birimlerinden biri olan XRP (XRP) düşüş trendini sürdürdü ve önemli bir ivme kazanmakta zorlandı. Öyle ki, XRP fiyatı son yedi günde %12,7 oranında düştü. Ancak XRP’nin sıkıntıları bununla da bitmedi.  

Haftanın bir noktasında XRP, 13 Temmuz’da SEC’e karşı kısmi mahkeme galibiyetinden bu yana en düşük fiyat olan 0,613 $’a düştü. XRP kriptosu son 24 saat içinde %5,41 düşüşle 0,6229 $ değerine sahip.  

Dahası, iddialara göre XRP’nin teknik analizi de aşağı yönlü bir tablo çiziyor. Açıklamak gerekirse, hareketli ortalamaları ve teknik göstergeleri satış sinyalleri gösteriyor. Dolayısıyla, alıcılar daha fazla büyüme potansiyeline sahip projeler için XRP’den uzak duruyor olabilir. 

Tron (TRX): Kırmızı Grafikler Görüntüleniyor 

Benzer şekilde, bir diğer önemli kripto para birimi olan Tron (TRX), haftalık grafikte %10’luk önemli bir düşüş yaşadı. Diğer altcoinlerde olduğu gibi, Tron coin fiyatı da genellikle piyasadaki genel duyarlılıktan etkilenmektedir.  

Son piyasa düzeltmesi ve düzenleyici kaygılar Tron üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturarak değerinin düşmesine neden oldu. Proje kullanım alanlarını genişletmeye devam ederken, kısa vadeli dalgalanmalar endişeleri artırdı. 

Tron coin, son 24 saat içinde %1,43 düşüşle 0,07635 dolara mal oldu. Sadece bu da değil, tüm Tron teknik göstergeleri güçlü satış sinyalleri gösteriyor. Bu nedenle, iddialara göre birçok kişi Tron varlıklarını diğer projelere taşımaya başlıyor.  

Everlodge (ELDG): Web3 Çağında Gayrimenkul 

Küresel emlak piyasasının değeri 280T dolardan fazla ve Everlodge (ELDG) bu piyasaya yeni bir bakış açısı getirmeyi hedeflediklerini ifade ediyor. Everlodge, ekibin açıklamasına göre blockchain teknolojisini ve Web3 kavramını benimseyerek, şu anda bu gelişen piyasayı rahatsız eden tüm sorunları çözmeyi amaçlıyor. 

Kısmi Mülkiyetin Gücü 

Açıklamalara göre Everlodge’un kısmi mülkiyet modeli, yatırımcıları emlak piyasasına girmekten alıkoyan engellere bir çözüm sunuyor. Lüks villalarla desteklenen kısmi NFT’ler sayesinde, yatırımcılar önemli miktarda peşin sermayeye ihtiyaç duymadan piyasaya girebilir. Ayrıca ekibin açıklamasına göre, mülkün değeri arttıkça, buna karşılık gelen NFT de artacak. 

Everlodge kredi hizmetleri, mülk destekli NFT’lerini teminat olarak kullanarak ortak mülk sahibi olan kullanıcıları da güçlendirmekte. Böylece, zahmetli geleneksel süreçlere gerek kalmadan kısa ve orta vadeli krediler almalarına olanak tanıyor. 

Güvenlikle ilgili olarak Everlodge, ekibin açıklamasına göre SolidProof ve Cyberscope tarafından iki denetim almıştır. Her ikisi de %100 güvenli olduğunu tespit etti. Buna ek olarak, Everlodge ekibi projenin likidite havuzunu sekiz yıl boyunca kilitleyecek ve ekip tokenlerini iki yıl boyunca donduracak. Bu nedenle, iddialara göre, kullanıcılar fonlarının güvende ve sağlam olduğunu bilerek rahat edebilirler.  

Cazip Bir Ön Satış  

XRP ve Tron kısa vadeli zorluklarla karşı karşıya kalırken, Everlodge Airbnb’nin Web3 çağına entegrasyonuna öncülük eden bir yenilik olarak ortaya çıkmayı hedefliyor. Everlodge, yerel tokenı ELDG’yi yalnızca 0,01 $ karşılığında sunuyor. Ancak, açıklamalara göre, bu bir Birinci Aşama satış öncesi maliyeti ve çok uzun süre mevcut olmayabilir.  

Alıcılar mülk indirimleri, staking ödülleri ve daha fazlasını satın almak için yarıştıkça talep artabilir. Nitekim birçok uzman, iddialara göre ELDG’nin ön satış sona ermeden önce %280 oranında artabileceğini tahmin ediyor. Ayrıca, ekibin iddiasına göre, lansmanının ardından bir Uniswap listelemesinden sonra, token 30 kat artış yaşayabilir.  

WebsiteTelegram 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bluzelle (BLZ) Fiyatında Büyük Artış: Yüzde 70’lik Yükseliş ve Yeni Direnç Noktası

Sonraki Haber

Sandbox Token Kilidi Açılıyor: Yatırımcılar Ne Beklemeli?

İlgili Haberler