“XRP Topluluğu, LBRY’nin ABD SEC’ye Karşı Temyiz Başvurusuna Destek Verdi”

Bitcoin Haber

Blockchain tabanlı dosya paylaşım ve ödeme ağı LBRY, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) karşı temyiz başvurusunda bulundu. Bu durum, XRP topluluğu tarafından olumlu karşılandı. LBRY’nin temyiz başvurusu, ABD New Hampshire Bölge Mahkemesi’ne 7 Eylül’de yapıldı. Bu başvuru, firmanın kayıtsız menkul kıymet sattığı gerekçesiyle SEC tarafından verilen nihai karara karşı yapıldı.

Nihai kararın üzerinden iki ay geçtikten sonra LBRY, ABD SEC’ye karşı mücadele etmeye karar verdi. LBRY daha önce faaliyetlerini tamamen sonlandıracağını ve topluluğun LBC token’ını nasıl kullanacağına karar vermekte özgür olduğunu doğrulamıştı. Ancak Ripple ve Grayscale’deki son kararlar durumu tersine çevirdi.

LBRY’nin sahibi Jeremy Kauffman da karardan memnun değildi ve XRP topluluğundan destek mesajları paylaştı. Ancak temyiz başvurusunda bulunma kararı hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

LBRY’nin bu hamlesi, XRP topluluğunda heyecan yarattı. Pek çok kişi ABD SEC’ye karşı bir galibiyet beklentisi içerisine girdi. Avukat Bill Morgan, “Herkes sizin tarafınızda, özellikle de LBC token sahipleri. Ben her zaman bunun iyi bir karar olmadığını söyledim.” ifadelerini kullandı.

XRP yanlısı avukat John E. Deaton ve diğer topluluk üyeleri de LBRY başvurusuna tepki gösterdi. Deaton, “Bu, SEC’in kripto endüstrisine karşı mantıksız eylemlerini önlemek için kripto topluluğu için önemli bir an.” dedi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’deki Beklenmedik Yükseliş Sonrası Yatırımcılar Dikkatli Olmalı: Değer Hızla Artıyor!

Sonraki Haber

Bitcoin İçin Düşüş Trendi ve Ölüm Kesişimi Uyarısı

İlgili Haberler