XRP Ledger’a Akıllı Sözleşme Özelliği Getiren Evernode, Airdrop Anlık Görüntüsünü Tamamladı

Bitcoin Haber

Evernode, XRP Ledger’a akıllı sözleşme özellikleri getirmeyi hedefleyen bir Layer-2 ağıdır. Yakın zamanda XRP sahipleri için Evers airdrop anlık görüntüsünün tamamlandığını duyurdu. Bu durum, katılımcılar için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.

Tamamlanan anlık görüntü sayesinde, XRP sahipleri yakalanan XRP bakiyelerini keşfedebilir ve airdrop’un gelecek aşamalarını beklemeye başlayabilirler. Evernode, sahiplerin hesap bilgilerini korumalarının önemini vurguluyor.

Evernode, XRP sahiplerinin yakalanan bakiyelerini kontrol etmeleri için bir yönlendirme sağladı. XRP dostu borsalar Bitrue ve Uphold da EVRS airdrop’una desteklerini belirtti.

Evernode, daha önce iki aşamalı bir airdrop sürecini açıklamıştı. İlk aşama, XRP varlıklarının anlık görüntüsünün alınmasıydı. İkinci aşama ise airdrop’un dağıtılması olacak. Anlık görüntü alındığına göre, XRP sahipleri airdrop’un dağıtılmasını bekliyor.

Evernode’un temeli, XRPL için bir side-chain olarak çalışan Xahau Ledger’a dayanmaktadır. Bununla birlikte, Xahau henüz piyasaya sürülmedi ve yalnızca bir whitepaper yayınladı. Evernode, XRP sahiplerine dikkatli olmalarını ve anahtarlarını kimseyle paylaşmamalarını tavsiye etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Düşüşler Bekleniyor

Sonraki Haber

Bitcoin Düşerken Altcoinler ve Polkadot (DOT) Coin’in Durumu

İlgili Haberler