XRP Coin Fiyatı Yükselişe Geçiyor: İşte Güncel Ripple (XRP) Grafik Yorumu

Bitcoin Haber

XRP Coin fiyatı, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile 3 yıllık bir mücadele sonrası Ripple yöneticilerine yönelik iddiaları bıraktı. Bu gelişme sonrası XRP Coin fiyatı yüzde 7 artışla 0,52 dolara çıktı. Ancak, Temmuz ayından bu yana düşen fiyat 0,53 doları kaybetti ve dar bir aralığa sıkıştı. XRP Coin, Temmuz ayındaki 0,94 dolarlık zirveden bu yana azalan bir direnç trend çizgisinin altına düştü.

XRP Coin, trend çizgisini aşmak için yaptığı birkaç deneme sonucunda büyük bir yükseliş mumu oluşturdu ve dün bu çizgiyi aştı. Fiyat halen 0,53 dolarlık direnç seviyesinin hemen altında işlem görüyor. Ripple’ın halka arz planladığı spekülasyonları ve son davanın düşürülmesi haberi, fiyat hareketi üzerinde olumlu bir etki yarattı.

Önümüzdeki dönemde XRP Coin’in yoğun bir gündemi var. 8-9 Kasım’da yapılacak Ripple Swell konferansında önemli açıklamalar bekleniyor. Altcoin‘in fiyat artışının devamını destekleyen RSI okumaları ve altcoin’in Ağustos ayından bu yana yükselen üçgen formasyonu içinde işlem görmesi, fiyatın her an yükselişe geçebileceğini gösteriyor.

XRP Coin’in hedefi 0,7 dolar olarak görülüyor. Ancak 0,55 dolarda yükselişin başlamadan bitirilmesi ihtimali de bulunuyor. Bu durumda fiyatın uzun vadeli yükselen destek hattında 0,49 dolara düşmesi bekleniyor. BTC’nin 29.500 doların üzerinde olması ve devam eden mum kapanışları XRP’nin artışını destekliyor.

Fed’in 1 Kasım toplantısında faiz artışı beklenmiyor. Ancak, birkaç aydır devam eden başarısız testler yatırımcıların yükselişin gerçekten başladığına inanmasını zorlaştırıyor. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı ve kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ADA Coin Fiyatının Yükselişe Geçme Potansiyeli

Sonraki Haber

Avrupa’dan Kripto Varlık Hizmet Sağlayıcılarına Yeni Uygunluk Kılavuzu

İlgili Haberler