Ripple Fiyatı: XRP Önemli Seviyelerin Üzerinde!

İlayda Peker

Ripple (XRP) her ne kadar Solana’nın (SOL) performansının gölgesinde kalsa ve bu sebeple piyasa hacmi bakımından en büyük 7. kripto para konumuna gerilemiş olsa da önemli seviyelerin üzerinde bulunuyor ve bu durumun bir yükseliş sinyali olabileceği düşünülüyor.

XRP Fiyat Hareketleri

Şu an için XRP fiyatında en güçlü direncin 1,10 dolar seviyesinde olduğu ve güçlü desteğin de 1,07 dolar seviyesinde olduğu düşünülüyor. Dolayısıyla XRP’nin 1,07 dolar ile 1,10 dolar bandında konsolide olduğunu ve sonrasında yapılacak olan hamlenin XRP fiyatının gidişatını belirleyeceğini ifade edebiliriz.

Buna ek olarak XRP bugün 1,09 dolarlık seviyenin üzerinde işlem görüyor ve bu da 1,10 doların kırılmının yakın olduğunu gösteriyor.

Bunun yanı sıra XRP şu anda 51,4 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasa hacmi bakımından en büyük 7. kripto para konumunda yer alıyor.

XRP Fiyat Beklentiler

Aslında XRP yatırımcıları artık kripto para biriminin yeni bir rekora imza atmasının umut ediyor. Çünkü 2021 yılının ilk yarısında yaşanan ralli sırasında XRP, SEC ile olan davası sebebiyle 1,90 dolar bandında kadar yükselmiş ancak 2018 yılı rekoru olan 3,84 doları kıramamıştı.

Dolayısıyla şu anda bir XRP rallisi başlarsa ilk güçlü diren 1,90 dolar bandında olacak. Ancak tabii ki XRP’nin 1,90 dolara kadar giden yolda da dirençlerle karşılaşacağını belirtmek gerekiyor.

Bu noktada da yatırımcıların 1,50 dolar ve 1,70 dolar seviyelerinde temkinli olmalarında fayda var.


Total
51
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Kripto Paralar Yeni Haftaya Yeşilde Başladı: Bitcoin ve Altcoin’lerde Son Durum

Sonraki Haber

Elon Musk, Shiba Inu Fiyatına Böyle Etki Etti: SHIB, Dalgalı Seyrini Sürdürüyor

İlgili Haberler