XRP Coin Fiyatı ve Balina Yatırımcıların Hareketleri

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarında BlackRock haberinin ardından toparlanma yaşandı fakat bu durum kalıcı olmadı ve Bitcoin yeniden düşüşe geçti. Ripple (XRP) fiyatı 1 Eylül’den bu yana 0,50 dolar civarında konsolide oldu. Eylül ayında, SEC’in temyiz başvurusunun görüşülüp görüşülmeyeceği kararı bekleniyor. Gelişmeler, fiyat üzerinde ciddi bir volatilite yaratabilir. Ripple, temyiz sonrası görüşülmesinin mantıklı olduğunu açıklayan argümanlar sundu. Eğer SEC onay alırsa, ana dava gecikebilir ve XRP Coin fiyatı düşebilir.

XRP Coin fiyatı Temmuz zirvesinden önemli ölçüde geriledi. Ancak, balinaların ilgisi devam ediyor. 1 milyon ila 100 milyon coin tutan balina yatırımcıları, 30 Temmuz ve 15 Eylül tarihleri arasında kümülatif bakiyelerine yaklaşık 700 milyon XRP Coin ekledi. Yeni edinilen 690 milyon coin şu anda yaklaşık 345 milyon dolar değerinde.

XRP fiyatı %30 daha düşerek 0,70 dolardan 0,50 dolara gerilerken, balinalar birikim dönemi boyunca alım baskısını sürdürdü. Bu durum, XRP’nin menkul kıymet damgasından kurtuluşuyla kurumsal akınına uğrayabileceği spekülasyonlarıyla uyumludur. XRP Coin balinalarının ilgisi hesaba katıldığında orta ve uzun vadede toparlanma beklendiği açık. Ancak net alımların boyutu nedeniyle 0,54 ve 0,6 dolar seviyelerinde boğaların daha fazla kar talebiyle piyasaya XRP sürdüğünü görebiliriz.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Analisti The Flow Horse, Solana Tabanlı RLB ve OX Altcoinlerine Dikkat Çekiyor

Sonraki Haber

Bitcoin’de Halving Süreci ve Beklentiler: Analistten Parabolik Yükseliş Tahmini

İlgili Haberler