XLM Coin Fiyat Analizi ve Tahmini

Bitcoin Haber

Altcoinler, Bitcoin (BTC) fiyatındaki dalgalanmalardan dolayı düşüş göstermeye devam ediyor. Yatırımcılar, 1 Kasım Federal Rezerv toplantısından önce daha derin düşüşler bekliyor. Bu bağlamda, popüler kripto para Stellar (XLM) Coin’in fiyat hareketi önemli bir konu olarak gündeme geliyor.

XLM Coin, 13 Temmuz’dan bu yana süregelen aşağı yönlü hareketiyle dikkat çekiyor. Fiyatı 0,110 doları aşmaya çalışan kripto para bu hedefini gerçekleştiremedi. Bunun sonucunda azalan bir üçgen formasyonu oluştu. Fiyatın birkaç gün önce 0,110 dolardan aşağı kırılması, negatif kırılmanın teyit edildiğini gösteriyor.

Fiyat, 90 günün en düşük seviyesi olan 0,101 dolara ulaştı ve günlük RSI, düşüşün devam edebileceğini işaret ediyor. Bu durum, fiyatın daha da düşebileceği anlamına geliyor.

Grafik analizi, XLM Coin’in düşüş eğiliminde olduğunu ve bu eğilimin devam edeceğini gösteriyor. Üçgen formasyonun içindeki yükselen paralel kanalda görülen düzeltici hareketlerin kısa ömürlü olması bekleniyor. Eğer düşüş formasyonu bozulmazsa, XLM Coin yatırımcıları %30 kayıp yaşayabilir.

Öte yandan, üçgenin direnç alanı üzerindeki kapanışlar fiyat hareketinin tersine dönebileceğini gösteriyor. Direnç alanı aşıldığında ve RSI toparlandığında, düşüş geçersiz kılınır ve fiyatın 0,14 doları hedeflemesi beklenir. Ancak, bu süreçte Bitcoin’in fiyat performansının etkili olacağı unutulmamalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Web3 Sektörüne Yatırımlar Artıyor Ama Blockchain Oyunlarına İlgi Azalıyor

Sonraki Haber

XRP Coin Fiyatının Geleceği: Yükseliş Mi, Düşüş Mü Bekleniyor?

İlgili Haberler