XLM Coin: Yükseliş İçin Fırsat Bekliyor!

Bitcoin Haber

Ayı piyasası sürecinde XLM Coin, daha büyük bir sıçrama için fırsat kolluyor. Destek bölgesinin güçlü savunulması ve alıcıların cesaretinin devam etmesi, yükseliş olasılığını güçlendiriyor. XLM Coin fiyatı, 0,13 dolarlık direnç bölgesini geri almayı başarmış gözüküyor ve bu durum alıcıların cesaretini artırabilir. Hem haftalık hem de günlük zaman dilimindeki fiyat hareketlerine bakıldığında, yükseliş trendinin devam ettiği görülüyor.

2023 Ocak ayında uzun vadeli alçalan direnç hattından kopuş ve ardından 0,105 dolarlık yatay bölgenin geri kazanılması, XLM Coin’in yükseliş beklentisinin temel nedenleri arasında. Nisan 2023’te çıkış yapamayan XLM, Temmuz ayında 0,195 dolar zirvesine ulaştı.

Haftalık RSI yükseliş eğiliminde ve artışın devamını destekliyor. RSI değerinin 50’nin üzerinde olması, boğalar için olumlu bir durum. FTX tasfiyesinin düşüş tepkisine neden olabileceği belirtilirken, şirketin önemli miktarda XLM varlığı bildirmediği belirtiliyor.

Yaklaşık 8 gün önce 52 günlük alçalan direnç çizgisinden kopan XLM Coin fiyatı, bir sonraki aşamada 0,16 doları hedefleyebilir. Ancak rallinin uzaması durumunda 0,195 doların yeniden test edilmesi mümkün.

Genel piyasa hissiyatının negatif olduğu bir dönemdeyiz. Yaklaşan Fed toplantısı ve enflasyon verisi, XLM Coin’in yükselişini baltalayabilir. Olası düşüş senaryosunda 0,105 dolar desteğine yeni bir düşüş bekleniyor. Bitcoin fiyatı ise yazı hazırlandığı sırada 26.200 dolardan alıcı buluyor ve XLM Coin fiyatı 0,13 dolar sınırında alıcı buluyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyat Analizi: Yatırımcılar ve Analistler Ne Düşünüyor?

Sonraki Haber

Kripto Paraların Benimsenmesi: Hindistan, Nijerya ve Tayland Öncü

İlgili Haberler