Uzun Vadede Yükselebilecek 3 Token: Shiba Inu (SHIB), XRP ve Pomerdoge (POMD) 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Grayscale’in SEC’e karşı verdiği savaşta kazandığı son zaferle birlikte, kripto piyasası geri dönmenin bir yolunu buldu. Birkaç gün içinde birçok kripto para birimi yükselişe geçti ve Bitcoin yeniden 27.000 doları aştı. Analistler, uzun vadede yüksek yatırım getirisi sağlama potansiyeli olduğunu iddia ettikleri 3 token’ı takip ediyor olabilir. Bu tokenların ise Shiba Inu (SHIB), XRP (XRP) ve Pomerdoge (POMD) olduğu iddia ediliyor. Kripto uzmanları iddialara göre yakında POMD fiyatında 50 kat artış öngörüyor.  

Shiba Inu (SHIB) Analistlerin Tahminine Göre Büyük Ralli İçin Ayarlandı  

Shibarium’un piyasaya sürülmesinden sonra, her Shiba Inu (SHIB) meraklısı fiyatta bir canlanma bekliyordu. Ancak, Shibarium’un girişinin Shiba Inu token fiyatı üzerinde herhangi bir olumlu etkisi olmadığı için durum tam tersi oldu. Shibarium’un ilk denemesinin başarısız olmasıyla, geliştiriciler çizim tahtasına geri dönmek ve yeniden başlatmadan önce tüm sorunları çözmek zorunda kaldı. 

Artık Shibarium tüm sorunlar çözüldükten sonra mücadeleye girdiğine göre, yatırımcılar Shiba Inu’da tekrar yükselişe geçti. Popüler kripto borsası Bitmex’in de borsaya daha fazla Shiba Inu işlem çifti eklemesiyle, analistler bu yeni gelişmelerin token için bir geri dönüşü işaret etmesini ve yakında uzun vadede yüksek bir yatırım getirisine yol açabilecek potansiyel bir ralli için konumlandırmasını bekliyor. 

XRP (XRP) Uzun Vadede Büyük Büyüme Potansiyeline Hazırlanıyor 

XRP (XRP) son birkaç ay içinde ayı piyasasında ağır kayıplar verdikten sonra yavaş yavaş ivme kazanıyor. Bu durum, uzmanları token için yükseliş görünümü öngörmeye sevk etti. Tahminin arkasında iki neden olabilir.  

Token fiyatı son birkaç gün içinde hafif bir artış gösterdi, bu da XRP yatırımcılarının yeniden canlanma konusunda umutlu oldukları anlamına gelebilir ve bu da yakında bir ralliye yol açabilir.   

Bir diğer neden de Grayscale’in SEC’e karşı kazandığı son yasal zafer olabilir ki bu da yatırımcıların XRP projesine duydukları güveni tazelemiş olabilir. Henüz hiçbir şey kesin olmasa da, uzmanlar XRP’nin yıl sonundan önce 0,70 doların üzerinde işlem göreceğine inanıyor. Bu da onu uzun vadeli faydalar için yatırım yapmaya değer bir proje haline getiriyor.   

Pomerdoge (POMD) – Oyun Severler İçin Kullanışlı Bir Platform Oluşturuyor  

İddialara göre Shiba Inu ve XRP bir ralliye hazırlanırken, Pomerdoge da şu ana kadar 190 milyon doların üzerinde satılan POMD tokenleriyle kripto piyasasında zemin kazanıyor.  Blok zinciri platformu, birçok yatırımcıyı bünyesine kattıktan sonra ilgi görüyor olabilir.  

Dünyanın dört bir yanından insanları birbirine bağlayan yeni ve heyecan verici P2E oyunu, oyunculara Pomergame adlı oyun platformunda yapılacak olan oyun ödülleri için bağlantı kurmaları ve rekabet etmeleri için kaldıraç sağlamayı planlıyor. 

Pomergame’in yanı sıra, oyuncuların, yatırımcıların ve platform kullanıcılarının oyun varlıklarını kâr amacıyla takas edebilecekleri Pomerplace de bulunmaktadır. Platform, SolidProof ve Cyberscope tarafından denetlendiği için güvenli ve emniyetlidir. Token’ın likiditesi ömür boyu kilitli kalacaktır. Pomerdoge POMD’nin yerel tokenı şu anda ön satışta ve 0,0115 dolara satılıyor. 

Kullanıcılar, açıklamalara göre, bu tokena sahip olarak birçok avantajdan yararlanacaktır. Bunlardan biri, kullanıcıların Pomergame platformundan elde edilen gelirden pay almaya hak kazanacak olmalarıdır. Platform ayrıca, yalnızca POMD tokeninin satış öncesi alıcıları için 7,777 NFT’lik bir koleksiyon oluşturacak. 

Blockchain oyun endüstrisi, 2022 verilerine göre 4,6 milyar dolar değerinde. İddialara göre Pomerdoge platformuna katılmak uzun vadede yüksek yatırım getirisi sunabilir. Çoğu deneyimli yatırımcının bildiği gibi, sağlam projelere erken yatırım yapmak önemli olabilir. 

WebsiteTelegram 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance, XIRTAM Projesinin Mağdurlarına Fonlarını İade Edecek

Sonraki Haber

Ripple 1 Dolar Olacak Mı? İşte XRP Yatırımcılarının Radarına Giren Yeni Coinler

İlgili Haberler