Ünlü Kripto Para Analisti Capo’nun BTC ve AAVE Tahminleri

Bitcoin Haber

Son iki yıl içinde kripto para piyasaları zor bir süreçten geçti. Özellikle altcoinler büyük değer kaybı yaşadı. Bu durumu doğru tahmin eden analistlerden biri olan Capo, son piyasa tahminlerini paylaştı. Capo, özellikle 2022 sonunda yaşanan aşırı satış dönemini ve altcoinlerin değer kaybını doğru tahmin etmişti. Ancak, BTC için 12.000 dolarlık bir düşüş tahmininde bulunmuştu ki bu gerçekleşmedi.

Capo, BTC’nin toparlanma sürecinde daha yüksek seviyelerden altcoin short pozisyonları açtığını duyurdu. Bunun üzerine piyasa oyuncuları tarafından alay konusu oldu. Ancak, zaman içinde birçok altcoinde haklı çıktı ve BTC tahmini hedefine ulaşmasa da BNB, AVAX, MATIC gibi altcoinlerde aldığı açığa satış pozisyonlarından ciddi kazançlar elde etti.

Kripto para analisti Capo, düşüşün devam edeceği yönündeki görüşünü hala koruyor. Önceki yükseliş dönemlerinde short pozisyonlarını koruyarak önemli kazançlar elde etmişti. Son piyasa değerlendirmesinde BTC için 19.000-20.000 dolar aralığı öngörüyor ve ardından 12.000 dolara kadar son bir düşüş bekliyor.

Capo, AAVE için ise 81 dolarlık zirvenin ardından 25,94 dolara kadar düşüş tahmininde bulunuyor. Bugün vadeli ETF’lerin işlem görmeye başlayacağı ve BTC fiyatının 28.300 doların üzerinde olduğu belirtildi.

Bu tahminler, kripto para piyasalarının gelecekte ne yönde hareket edeceğine dair önemli ipuçları sunuyor. Ancak, kripto para piyasalarının volatilitesi göz önünde bulundurulduğunda, yatırımcıların bu tahminlere dayalı kararlar alırken dikkatli olmaları gerektiği unutulmamalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin İçin Son Fırsat mı? Ünlü Analistten Uyarı Geldi

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasası 2023’ün Üçüncü Çeyreğini Büyük Kayıplarla Kapattı

İlgili Haberler