Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin ve Ethereum İçin Yükseliş ve Erime Uyarısı Yaptı

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Credible Crypto, sosyal medya hesabından Bitcoin‘in (BTC) kilit bir destek seviyesinde olduğunu ve bu seviyeden yükseliş beklediğini ifade etti. Analiste göre, Bitcoin’in fiyatının 28 bin doların altına düşmesinin ardından, yükseliş trendine geçme zamanının geldiği belirtildi. Analist, Bitcoin’in 27 bin dolar seviyesinin altına hızlı bir geri çekilme yaşayabileceği uyarısında bulundu.

Analist, Bitcoin’in 24 bin 800 doların üzerinde olması durumunda uzun vadeli yükselişin başlayabileceğini belirtti. Bitcoin’in bir sonraki yükseliş hareketi için öncelikle 27 bin doların altına hızlı bir geri çekilme yaşayabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Credible Crypto, Bitcoin’in 26 bin 700 dolar civarında yapılan orta aralık testiyle en az 27 bin 100 doların hedeflenmesinin oldukça olası olduğunu ifade etti. Fiyatın 24 bin 800 doların altına düşmemesi gerektiğini belirterek, bu durumun yüksek zaman diliminde yükseliş görünümünün bozulmaması için önemli olduğunu vurguladı.

Ayrıca analist, Ethereum’un (ETH) Bitcoin karşısındaki durumunu da değerlendirdi. ETH/BTC işlem paritesindeki düşüş trendinin yükseliş trendine dönmesinden önce kısa vadede daha da düşeceği konusunda uyarıda bulundu. Bu düşüşün ardından büyük bir erimenin yaşanacağını ve bu durumun bir fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Analisti Altcoin Sherpa’dan Fantom ve Ethereum İçin Büyük Çöküş Uyarısı

Sonraki Haber

Reddit Topluluğu Bricks’ın Değeri Yüzde 100 Arttı

İlgili Haberler