Ünlü Kripto Para Analisti: Bitcoin Boğa Piyasası Devam Ediyor

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Jason Pizzino, Bitcoin‘deki (BTC) son dönem durgunluğuna rağmen boğa piyasasının en optimum şekilde devam ettiğini iddia etti. Pizzino’ya göre Bitcoin boğaları, harekete geçmek için belirgin bir eşiğin geçilmesini bekliyor.

Pizzino, Bitcoin’in boğa piyasası döngüsünün Ocak ayı civarında başladığını ve şekillenmeye devam ettiğini belirtti. Pizzino’ya göre, boğa piyasası başlangıçları her zaman bu kadar net olmayabilir ve her şey netleştiğinde, bu genellikle sonun işareti olabilir. Bu durumda, bireysel yatırımcılar devreye girer ve herkes piyasaya girmekten heyecan duyar.

Güncel verilere göre, Bitcoin’in fiyatı son 24 saatte %0.86 artarak 26 bin doların üzerine çıktı. Pizzino, Bitcoin’in 28 bin 500 dolar seviyesini aşmasının boğa piyasası döngüsünü daha ikna edici bir şekilde doğrulayacağını belirtti.

Pizzino’ya göre, piyasa 25 bin doların altında çok az zaman geçirdi ve boğaların harekete geçmesi için 26 bin 550 dolar seviyesinin aşılmasını bekliyor. 28 bin 500 dolar seviyesinin aşılmasının, Bitcoin’in yukarıda konsolidasyona başlaması ve daha düşük seviyelere gelip ardından 32 bin doları kırmaya çalışması için kilit bir seviye olduğunu belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Polkadot’un Çin Topluluğu PolkaWorld Faaliyetlerini Durduruyor

Sonraki Haber

ABD Mahkemesi Kararı Sonrası XRP İçin Beklentiler ve Fiyat Tahminleri

İlgili Haberler