Tether’den Gerçek Zamanlı Rezerv Raporu Taahhüdü ve Yenilenebilir Enerji Hedefi

Bitcoin Haber

Stablecoin ihraççısı Tether, yeni CEO’su Paolo Ardoino’nun açıklamalarına göre önümüzdeki yıl gerçek zamanlı rezerv raporlarını yayınlayacak. Ardoino, şirketin hedeflerinin teknoloji yatırımlarını artırmak, düzenleyicilerle görüşmeler yapmak ve yenilenebilir enerji alanına genişlemek olduğunu belirtti. Tether şu anda piyasadaki en büyük stablecoin olan ABD doları destekli kripto para birimi USDT‘de 84,15 milyar dolarlık bir rezerv raporu sunmaktadır.

Blockchain analiz platformu Santiment, büyük miktarda stablecoin Tether’in kripto para borsalarına geri döndüğünü ve bunun genellikle olumlu bir sinyal olduğunu belirtti. Analitik platform, borsalardaki USDT miktarının en son Mart 2023’te görülen bir seviyeye ulaştığını ve bunun kripto yatırımcılarının satın alma gücünü artırdığını belirtti.

Tether, gelecek yıl gerçek zamanlı rezerv raporlarını yayınlama taahhüdünde bulundu. Şirketin yeni CEO’su Paolo Ardoino, USDT’nin gücünü korumak ve artırmak için teknoloji yatırımlarını artırmayı ve yenilenebilir enerjiye odaklanmayı hedeflediğini açıkladı. Ayrıca, büyük miktardaki Tether’in borsalara geri döndüğü ve bu durumun kripto yatırımcıları arasında olumlu bir sinyal olarak algılandığı belirtildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin, Solana ve Altcoin’lerde Yükseliş Trendi: Fiyat Analizi ve Beklentiler

Sonraki Haber

Kripto Para Birimleri GFT, AGLD, VIB ve AAVE Coin’in Yükselişi ve Fiyat Analizleri

İlgili Haberler