Stellar (XLM) Düşüşe Geçti: Değer Kayıpları Yüzde 7’yi Aştı

Bitcoin Haber

Geçtiğimiz hafta yükselişleriyle öne çıkan Stellar (XLM), değer kayıplarını hızlandırdı ve son 24 saatte yüzde 7’nin üzerinde bir düşüş yaşadı. Bu düşüşle birlikte Stellar, piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında en çok değer kaybeden para birimleri arasında yer aldı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in hafta başında 25.000 dolar seviyelerine kadar gerilemesi ile birlikte çoğu altcoin, değer kaybetti. Ancak Stellar, bu düşüş eğilimine karşı yükselişini sürdürdü ve pozitif ayrıştı. Ancak kripto para piyasasının genel düşüş eğilimi göstermesi ile birlikte Stellar da yeniden düşüşe geçti.

Öte yandan, Bitcoin’in gün içinde yeniden 26.000 dolar seviyelerini aşması ile birlikte birçok altcoin yükselişe geçti ve kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri 1,04 trilyon dolar seviyelerine ulaştı. Ancak Stellar, Bitcoin’in 26.000 doları aşmasına rağmen değer kaybına devam etti.

Son 24 saatlik süreçte yüzde 7’nin üzerinde bir değer kaybı yaşayan Stellar, 0,12 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ayrıca, son 24 saatteki değer kaybıyla birlikte Stellar’ın toplam piyasa değeri, CoinMarketCap verilerine göre 3,6 milyar dolardan 3,3 milyar dolara geriledi. Stellar, son düşüşlerin ardından, son 24 saatte en çok değer kaybeden kripto para birimleri arasında yer aldı.

Bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi içermez. Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığı unutulmamalıdır. Yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Curve (CRV) Fiyatı 3 Yılın En Düşük Seviyesine Geriledi: Tasfiye Riski Artıyor

Sonraki Haber

MetaMask, Kullanıcıların Cüzdanlarını Özelleştirmelerini Sağlayan Snaps Güncellemesini Duyurdu

İlgili Haberler