Stellar, Kripto Para Piyasasının Genel Düşüş Eğilimine Rağmen Değer Kazanıyor

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası, yeni haftaya yükselişle başlamasına rağmen gün içerisinde düşüşe geçti. Ancak Stellar (XLM) kripto para birimi, piyasadaki genel düşüş eğilimine karşı çıkarak, son 24 saatte %7’lik bir artışla 0,12 dolar seviyesinde işlem görmeye başladı. Bu artış, Stellar’ı piyasa değeri en yüksek kripto paralar arasında en çok değer kazanan üçüncü kripto para birimi yaptı.

Bitcoin, yeni haftaya 26.000 dolar seviyesini aşarak yükselişle başladı ancak son değer kayıplarıyla birlikte 25.800 dolar seviyelerine geriledi. Ethereum ise son değer kayıplarıyla birlikte 1630 dolar seviyelerine indi. Kripto para piyasasının toplam piyasa değeri, CoinMarketCap verilerine göre 1,04 trilyon dolara düştü.

Bitcoin’in 25.800 dolar seviyelerine gerilemesi, kripto para piyasasındaki birçok altcoinin de düşüşe geçmesine sebep oldu. Ancak Stellar, piyasanın genel düşüş eğilimine rağmen değer kazanmaya devam etti.

Bitcoin’in 28.000 dolar seviyesini aşmasının ardından 25.800 dolar seviyelerine gerilemesi, kripto para piyasasında genel bir düşüşe sebep oldu. Ancak Stellar, bu genel düşüşe rağmen değer kazanmayı sürdürdü.

Stellar, son 24 saatte %7’nin üzerinde bir değer artışı kaydederek 0,12 dolar seviyelerinde işlem görmeye başladı. Bu artış, Stellar’ı günün en çok yükselen kripto para birimi yapan faktörlerden biri oldu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX’in Kurucusu Bankman-Fried, Adalet Bakanlığı’nın İddialarına Karşı Savunma Hazırlıyor

Sonraki Haber

Cristiano Ronaldo, Gelecekte Daha Fazla NFT Koleksiyonu Yayınlayacağını Doğruladı

İlgili Haberler