Shiba Inu Topluluğundan Önemli Adımlar: SHIB Yakım Oranı %35,88’e Ulaştı

Bitcoin Haber

Son dönemin gözde kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB), token yakımı konusunda önemli adımlar attı. Son 48 saat içerisinde topluluk tarafından 244.753.783 SHIB yakıldı. Bu durum, SHIB’in yakım oranını %35,88’e çıkardı.

Shiba Inu topluluğu, son token yakın etkinliğinde tek seferde 191.531.588 SHIB yakarak dikkat çekti. Bu etkinlik, topluluğun tokenı daha değerli hale getirme konusundaki kararlılığını ortaya koydu. Shiba Inu piyasaya çıkışını, Dogecoin’in ardından yaşanan meme token çılgınlığına borçlu.

Token yakma stratejisi, Shiba Inu blockchain ağı üzerinde inşa edilmiş ShibaSwap DeFi platformunun popülerliğine de katkı sağlıyor. Token yakımı, Shibarium ağına ilerleyen dönemde ciddi bir kullanıcı çekeceği düşünülüyor.

Kripto para borsası Bitvavo üzerinden toplam değeri 33.377.339 dolar olan 5 trilyon SHIB çekildi. Bu durum, blockchain veri analiz platformu Whale Alert tarafından açıklandı. Bu süreçte borsa varlıklarını yeniden yapılandırma sürecinde olduğu belirtildi.

Shiba Inu topluluğu, kripto para piyasasında SHIB tarafında yaşanabilecek bir ralliye odaklanmış durumda. SHIB ordusu, meme kültürünün etkisiyle ortaya çıkan projeler için örnek bir topluluk olarak görülüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Chainlink’in Geleceğine Işık Tutan Açıklamalar

Sonraki Haber

Bitcoin Yatırımcılarından Güçlü Sinyaller: Son On Yılın En Önemli Verisi

İlgili Haberler