Santiment’ten Bitcoin Cash, Chainlink, Maker DAO ve THORChain İçin Olumlu Tahmin

Bitcoin Haber

Piyasa takip hizmeti Santiment, Bitcoin Cash (BCH), Chainlink (LINK), Maker DAO (MKR) ve THORChain (RUNE) gibi altcoinler için olumlu momentumun Ekim ayına kadar devam edebileceğini duyurdu. Bu tahmin, bu tokenların son hafta içerisinde piyasa değerlerinde ciddi artışlar yaşaması üzerine yapıldı. Bu dört token arasında, LINK’in son yedi günde %15’lik büyük fiyat artışı dikkat çekiciydi. LINK’e en yakın olan RUNE, %14’lük fiyat artışıyla takip etti.

LINK, %4,01’lik bir fiyat artışının ardından CoinMarketCap’in trend listesinde 4. sıraya yerleşti. Ancak, 24 saatlik işlem hacminde %22’lik bir düşüş yaşadı. RUNE, geçtiğimiz gün %3,20’lik bir fiyat artışı yaşadı. Ancak, son 24 saat içinde işlem hacminde %11,07’lik bir düşüş yaşadı.

Öte yandan, BCH ve MKR’nin son 24 saatteki fiyatları düştü. BCH, fiyatı %0,50 oranında düşmesine rağmen, Santiment’in verilerine göre son haftada %13’lük bir artış yaşadı. MKR ise, geçtiğimiz gün %5’lik bir kayıp yaşadı ve en düşük günlük fiyat olan 1.440,11 dolara yakın işlem görmeye devam etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin İçin Şaşırtıcı Tahmin: Her Düşüş Bir Fırsat

Sonraki Haber

FTX’in Kurucusu SBF’nin Avukatından ABD Adalet Bakanlığı’na İtiraz

İlgili Haberler