Chainlink (LINK) Fiyatı Ekim Ayında Artışa Geçiyor: Balinaların Hamlesi Ne Olacak?

Bitcoin Haber

Chainlink (LINK) fiyatı, Ekim ayında olumlu bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Eylül ayında %30’luk bir artışla 5,80 dolar seviyesinden 7,90 dolara çıktı. Bu durumun, SWIFT ile başarılı bir tokenizasyon testinin ardından duyurulan Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolünün ana ağ lansmanı etkisi olarak görülüyor. Ancak, zincir üstü piyasa verileri karışık sinyaller veriyor.

Verilere göre, Chainlink Açık Pozisyon 17 Eylül’de 91 milyon dolar seviyesindeyken, bu rakam 28 Eylül itibarıyla 182 milyon dolara yükseldi. Açık pozisyonun sürekli artışı, mevcut fiyat yönünün devam edeceğine dair bir beklenti oluşturuyor. LINK fiyatının Ekim ayı ve sonrasında da artmaya devam etmesi bekleniyor.

Öte yandan, LINK fiyatı 7 dolar seviyesine ulaştığında, kripto balinaları satın alma trendini durdurdu ve kar rezervasyonu yapmaya başladı. 100.000 ila 10 milyon LINK tutan balina yatırımcılarının kümülatif cüzdan bakiyelerinde 24 Eylül’de 292,3 milyon token bulunuyordu. Ancak bu rakam, 28 Eylül itibarıyla 291,3 milyona düştü.

Kaynak: https://coinstats.app/coins/chainlink/

Balina yatırımcılarının bu tür satış faaliyetleri genellikle piyasa fiyatlarının düşmesine neden oluyor. Ancak LINK fiyatı, balinanın küçük satış baskısına rağmen 8 dolara yaklaştı. Bu durum, yükseliş eğilimli spekülatif yatırımcıların şu anda üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor. Fiyat yükselişi devam ederse balinalar muhtemelen düşüş eğilimini yeniden değerlendirebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Yılın Son Çeyreğinde Yükseliş Beklentisi: Michael van de Poppe Analizi

Sonraki Haber

Kripto Para Analisti, Uptober Dönemi ve Üç Kripto Para Hakkında Yorum Yaptı

İlgili Haberler