Ripple (XRP) İçin Üç Haneli Fiyat Artışı Tahminleri

Bitcoin Haber

Ripple (XRP) fiyatı, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı kazandığı zaferden bu yana artışa geçti. Kripto para birimi, olumlu düşünceye rağmen volatil bir hareket yaşasa da bir analist, altcoin için önemli bir fiyat artışı öngörüyor. Analist, XRP’nin gelecekte üç haneli rakamlara çıkabileceğini belirtiyor.

Analist Analisa Torres, Ripple’ın SEC’ye karşı kısmi zaferinin ardından XRP token’ının büyük ölçüde volatil hareket yaşadığını belirtti. Ancak, analist, XRP’nin simetrik üçgen desenli bir grafik kullanarak 130 dolarlık fiyat hareketini tahmin ettiğini açıkladı.

Öte yandan, XRP’nin 2017 yılında benzer bir simetrik üçgen modeli yaşadığını ve bu durumun token’ı tüm zamanların en yüksek seviyesine taşıdığını belirtmek önemlidir. Ancak, bu konuda farklı görüşler de mevcut. Bazı analistler, XRP’nin üç haneli rakamlara ulaşmasının mümkün olmadığını savunuyor.

Ripple (XRP) için boğa tahminleri arasında, XRP/BTC paritesinin 20 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamaları geri kazandığını vurgulayan bir analist bulunuyor. Bu durumun son olarak 2017 yılında gerçekleştiği belirtiliyor. Ancak, XRP’nin olası boğa koşusuna ilişkin bu tahmin, diğer kripto analistleri tarafından tamamen inandırıcı bulunmuyor.

Sonuç olarak, XRP’nin fiyatının üç haneli rakamlara ulaşıp ulaşmayacağı konusu tartışmalıdır. Ancak, XRP balinalarının, piyasadaki gerilemelerden faydalanarak yüz milyonlarca değerinde token satın alması, XRP’nin fiyatının artabileceği umudunu canlı tutuyor. Şu anda, XRP’nin fiyatı son günde %0,02’lik zayıf kazançlar görmesi ile bir tersine dönüş bekliyor. Ancak haftalık grafikte hala %2,61 kayıpla mücadele ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dogecoin Fiyatı ve Gelecek Tahminleri: DOGE Bir Düşüş Riskiyle Karşı Karşıya Mı?

Sonraki Haber

Blockchain Tabanlı Ödeme Hizmetleri ve Chainlink (LINK) ile SWIFT İşbirliği

İlgili Haberler