Jed McCaleb’ın Elindeki XRP’ler Ne Zaman Bitecek?

İlayda Peker

Elde edilen son bilgilere göre eski Ripple baş teknoloji sorumlusu Jed McCaleb, Ripple’dan 408 milyon XRP daha aldı. Bilindiği gibi McCaleb, Chris Larsen ile birlikte Ripple’ı kurdu ve ardından anlaşmazlıklar sebebiyle şirketten ayrıldı.

Buna ek olarak yapılan son açıklamalara göre Ripple ve Latin Amerika’da bulunan kripto para borsası Bitso arasında 110 milyon XRP’lik işlem gerçekleşti.

McCaleb ve XRP İlişkisi

Whale Alert’in paylaştığı bilgilere göre, McCaleb’in “tacostand” cüzdanına  408.123.659 adet XRP token’ı gönderildi. Mevcut fiyatlar ile bu XRP yaklaşık olarak 420.345.541 USD değerinde.

Buna ek olarak XRPscan platformu tarafından paylaşılan verilere göre, bugün Jed McCaleb yeni bir XRP satışı başlattı ve 16.353.884 XRP’yi elinden çıkardı. Yapılan açıkalamarda McCaleb’in bu hafta bu miktarda XRP satacağı ifade ediliyor. XRPscan’e göre eski Ripple kurucusu 30 Mayıs’tan bu yana her gün aynı miktarda XRP satıyor.

Öte yandan şu anda, Ripple Labs kurucu ortağı ve rakip şirket Stellar‘ın yaratıcısı, dijital cüzdanında 633.699.648 XRP’ye sahip. XRP topluluğu ise McCaleb’in elindeki XRP’lerin Ağustos ayı sonuna kadar bitmesini bekliyor.

Büyük XRP Transferleri

Whale Alert ayrıca toplam 110 milyon XRP ve 114.548.458 dolar değerinde dört büyük farklı XRP transferi tespit etti.

Bu büyük transferden yirmi milyon XRP, Ripple Labs tarafından Meksika’daki eski ortağına ve Latin Amerika bölgesindeki kripto para borsası Bitso’ya yapıldı.

Öte yandan ABD merkezli Coinbase borsası tarafından dahili olarak toplam 61.999.980 XRP hareket ettirildi. Ayrıca Bittrex, iki transferde 18 milyon XRP’yi Upbit’e taşıdı.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Mike Novogratz’ın Firması 100 Milyon Dolarlık Kripto Yatırım Fonunu Duyurdu

Sonraki Haber

Elon Musk’ın Tweet’i Bitcoin’i (BTC) Yine Aşağı Çekti

İlgili Haberler