Ripple (XRP) Coin Fiyatı ve Balina Hareketleri Analizi

Bitcoin Haber

Ripple (XRP) Coin fiyatının bugün bir miktar toparlandığı görülürken, Bitcoin‘in ise yeniden 26.800 doların altına indiği belirtilmiştir. Altcoin piyasalarındaki büyük kazanımların ardından Ripple (XRP) fiyatının 0,54 dolar bölgesini aştığı ancak Bitcoin’in yeniden düşüşe geçtiği için 0,52 dolar bölgesine geri döndüğü ifade edilmiştir.

Birçok altcoindeki çift haneli artışa rağmen XRP Coin’in 0,55 dolar bölgesini geri alamadığı belirtilmiştir. XRP fiyatının 20 Eylül’de kısa bir süreliğine 0,53 dolara ulaşarak aylık zirvesini belirlemiş olduğu, bugün ise biraz daha üzerinde bir zirve görüldüğü ifade edilmiştir.

Kripto para fiyatının yeni zirvelere ulaştığı sırada balinaların kar satışlarıyla karşılaştığı belirtilmiştir. 10 milyon ila 100 milyon XRP tutan balina yatırımcılarının toplam birikiminin 3,03 milyara düştüğü ifade edilmiştir.

Son bir haftada 330 milyon XRP satan balinaların kar satış fırsatını iyi değerlendirdiği, mevcut fiyattan toplam satışların yaklaşık 165 milyon dolar değerinde olduğu belirtilmiştir. Balinalardaki bu satış eğiliminin devam etmesi durumunda borsalardaki satıcı baskınlığının güçlenebileceği ifade edilmiştir.

Olası düşüş senaryosunda 0,5 doların altı kapanışların gelmesi durumunda ayıların 0,4 desteğine kadar fiyatı çekebileceği belirtilmiştir. Fiyatın yeniden yükseliş hareketine devam edebilmesi için 0,6 doları aşması gerektiği, bu bölgenin altındaki testlerin kar satışlarıyla baskılandığı ifade edilmiştir. Yükseliş bekleyen yatırımcıların 0,55 dolar üzerinde ikna edici kapanışlar görmesi gerektiği belirtilmiştir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: İkili Dip Formasyonu Yükselişi mi Haber Ediyor?

Sonraki Haber

Binance ve CommEx Arasındaki İlişki: İddialar ve Gerçekler

İlgili Haberler