Popüler Analist: Altcoin Sezonu Beklenenden Çok Daha Büyük Olacak!

İlayda Peker

Piyasanın en popüler analistlerinden olan Michaël van de Poppe, yaptığı son açıklamalarda önümüzdeki günlerde yaşanacak altcoin rallisinin beklenenden çok daha büyük olacağını ifade etti ve takip edilmesi gereken 5 coin’in ismini paylaştı.

“Altcoin Sezonu Çok Büyük Olacak”

Popüler Analist incelediği grafiklerden elde ettiği sonuçları, “Altcoin’lerle ilgili haftalık grafiklerden bazılarını kontrol ediyordum. Ama tanrım, bu çok büyük bir yıl olacak, bence ne kadar büyük olacağını hayal bile edemiyoruz.” sözleri ile takipçileriyle paylaştı.

Tüm kripto varlıklarının piyasa değerine bakıldığında yatırımcı, trilyon dolarlık değerin üzerine çıkmadan önce 730 milyar dolarlık desteğin yeniden test edilebileceğini düşünüyor.  Van de Poppe konuyla ilgili olarak, “Kriptonun toplam piyasa değeri burada harika görünüyor. 2017’nin tüm zamanlarının en yüksek seviyesinin yeniden test edilmesi muhtemel görünüyor, ancak tek bildiğimiz şu: 2017 fiyatları bu yılın fiyatları yanında çok küçük kalacak. Bu döngü daha yeni başlıyor.” sözlerini kullandı.

Bu Kriptolara Dikkat

Yatırımcı yaptığı açıklamalarda hangi coin’leri takipte olduğunu da paylaştı. Van de Poppe, Polkadot’u (DOT) yakından takip ettiğini ve DOT’ta 25,29 ve 45 dolar gibi seviyelerin mümkün olduğunu dile getirdi.

Analist, Polkadot’a ek olarak akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA), kurumsal çözümler için Blockchain projesi olan Zilliqa (ZIL), hibrit blok zinciri platformu ICON (ICX), yüksek verimli blok zinciri Elrond (EGLD) ve birlikte çalışabilir blok zinciri ağı Cosmos (ATOM) konusunda da yükseliş beklediğini ifade ediyor.

Yükseliş Beklenen Coin’ler

Van de Poppe’un radarında bulunan bir başka coin Celer Network (CELR). Analist, katmanlı ölçekleme platformunun potansiyel olarak 0,035 dolara yükselebileceğini ve şu anki değeri 0,007 dolardan %400’lük yukarı yönlü bir potansiyeli olduğunu düşünüyor.

CELR’e ek olarak analist Chainlink (LINK), API3 ve DIA gibi altcoin’lerin de izlenmesi gerektiğini ifade ediyor.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Birimleri Bir Kez Daha Dünya Ekonomik Forumu’nun Gündeminde!

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Riskli Bir Varlık Mı, Güvenli Bir Varlık Mı?

İlgili Haberler