Ripple Davası ve XRP Coin Fiyat Tahmini: %85 Yükseliş Mümkün Mü?

Bitcoin Haber

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Ripple‘ın (XRP) SEC davası netlik kazanıyor. Ripple, 13 Temmuz’da mahkeme desteği aldı ve ikincil piyasa satışlarının menkul kıymet olarak değerlendirilmeyeceği belirtildi. Ancak, SEC temyiz niyetini açıkladı ve 1 Eylül’de durum netleşecek. Tarafların muhalefet belgeleri sunmasının ardından mahkeme kararını verecek. Eğer temyiz için onay verilirse, bu XRP Coin fiyatında negatif sonuçlar doğurabilir. Ancak, temyiz gerekli değilse, XRP Coin fiyatı 0,93 dolara ulaşabilir.

XRP fiyatı, yılın en yüksek seviyesinden bu yana önemli ölçüde azaldı ve 0,55 dolarlık yatay alanın altında kapanma riski taşıyor. XRP fiyatı yılın en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra 0,93 dolardan reddedildi ve uzun bir üst fitil oluşturdu.

Fiyat şu anda 0,55 dolarlık uzun vadeli yatay destek alanının altında. Bu durum, trendin düşüş yönünde olduğunu teyit ediyor ve 0,3 dolara düşüş gelebilir. Ancak, XRP fiyatı eğer 0,55 dolar üzerinde kapanışlar yaparsa, 0,93 dolar direncine %85 yükseliş başlatabilir.

Bu düşüş eğilimli XRP fiyat tahminine rağmen, XRP 0,55 dolar üzerinde kapanışlar yaparsa 0,93 dolar direncine %85 yükseliş başlatabilir. Bu durumun tetikleyicisi, SEC davasının sonucu olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD SEC Kararı Sonrası Kripto Para Piyasası Değer Kaybetti

Sonraki Haber

0,10 Doların Altında Değerlenen Potansiyel 5 Kripto Para Birimi

İlgili Haberler