QCP Analistleri Kripto Para ve Faiz Artışı Tahminlerini Paylaştı

Bitcoin Haber

QCP analistleri, piyasa tahminleri ve değerlendirmeleri ile yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Son değerlendirmelerini 19 Eylül’de yayınlayan analistler, piyasa hakkındaki görüşlerini ve tahminlerini paylaştı. Analistler, Fed’in faiz kararının piyasalar üzerindeki etkisini ve beklenen kripto para hareketlerini değerlendirdi.

Analistlere göre, Fed’in faizleri sabit bırakma kararı, faiz tavanı ilanı ihtimalini artırabilir. Ancak, bu durumun piyasalarda beklenen volatilite artışını tetikleme ihtimali düşük görünüyor. Analistler, Fed’in toplantıda faiz artırımı yapma iştahının düşük olacağını ve Powell’ın yumuşak bir ton seçmeyeceğini tahmin ediyor.

QCP analistlerinin görüşlerine göre, kripto para piyasalarında güçlü bir toparlanma beklenmiyor. Hisse senedi ve kripto para piyasalarındaki olumsuz eğilimin devam etmesi bekleniyor. Analistler, petrolün 100 dolarlık kritik seviyeyi aşması durumunda, bu durumun enflasyona olan etkisi nedeniyle Fed’i daha da zorlayabileceğini belirtiyor.

Bitcoin fiyatıyla ilgili tahminlerde bulunan QCP analistleri, BTC‘nin kısa süre içinde 24.000 doların altına düşebileceğini öngörüyor. Ancak, BTC fiyatının 32.000 dolar üzeri kapanışlara ihtiyacı olduğunu ve Mt. Gox’un ertelemesi nedeniyle kısa süreli bir artış yaşanabileceğini belirtiyorlar. Ancak, küresel riskin 4. çeyrekte kripto piyasaları üzerinde baskı yaratmaya devam edeceği tahmin ediliyor.

Bu tahminler ve değerlendirmeler, yatırımcıların kendi araştırmalarını yaparak yatırım kararlarını vermesi gerektiğini vurgulamaktadır. Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığı unutulmamalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Blok Ödülü Yarılanmaları ve Fiyat Etkisi: Geleceğe Bakış

Sonraki Haber

BlackRock, Fed Toplantısı Öncesi Beklentilerini Açıkladı

İlgili Haberler