Kripto Para Yatırımcısı Chris Burniske’den Ethereum ve Solana Tahminleri

Bitcoin Haber

Ünlü kripto para yatırımcısı Chris Burniske, 2022’de kripto para piyasasının dibe vuracağına dair tahminleriyle tanınırken, Ethereum’da (ETH) büyük bir çıkış beklediğini ifade etti. Ayrıca, Solana’ya (SOL) 75 bin dolar yatırım yapan isimsiz bir yatırımcıya yatırımın 2 milyon dolara çıkabileceğini belirtti. Bu tahmin, Solana’nın Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 dolara dayanıyor.

Burniske, SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyesinin en az 2 katına çıkacağını varsaydığını ve bunun muhtemel olduğunu ifade etti. Ancak, her zaman yanılabileceğini de ekledi. Solana, bu yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %1,48 düşüşle 19,49 dolardan işlem görüyor. Burniske’nin öngördüğü 520 dolarlık fiyata ulaşmak için SOL’un yaklaşık %2551 değer kazanması gerekiyor.

Burniske, Solana’nın bir sonraki piyasa rallisinde Ethereum’dan daha iyi performans göstereceğini öngördü. Önde gelen akıllı sözleşme platformunun, piyasa değerine göre 10. en büyük kripto para olan Solana’ya avantaj sağlayan çeşitli faktörlere sahip olduğunu belirtti. Bunlar arasında sessizce yapılan yeni ürün lansmanları, yükseltilmiş işlevsellik, daha düşük işlem ücretleri ve daha fazla verim bulunuyor.

Burniske, Solana’nın küllerinden doğan yeni bir ürün döngüsünün tüm işaretlerini taşıdığını belirtti. Kripto para yatırımcısı, Solana’nın yanı sıra Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un 2023’te yeni dip seviyelere vurma ihtimallerinin düşük olduğunu ve uzun vadeli yükseliş trendlerinin önümüzdeki iki yıl boyunca devam edeceğini belirtti. Burniske’nin tahminleri ve yorumları, her zaman olduğu gibi potansiyel bir yatırımın garantisi değil, yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmaları gerektiğini belirtmekte fayda var.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shibarium’un Shiba Inu Ekosistemine Etkisi ve Potansiyel Fiyat Artışı

Sonraki Haber

İddialara Göre 7 Kripto Eylül’de %3.000 Artış Yaşayabilir 

İlgili Haberler