Kripto Para Yatırımcıları İçin Önemli Gelişmeler: Fed, SEC ve XRP Haberleri

Bitcoin Haber

Eylül ayının son Pazar gününde kripto para yatırımcıları için önemli gelişmeler öngörülüyor. Bu gelişmeler, kripto paraların fiyat hareketlerinde önemli rol oynayabilir. AVAX’ın büyük kilit açılışının ardından fiyatının 10 doların altına düşmesi gibi planlı olaylar piyasalar üzerinde önemli etkiler yaratabilir.

25 Eylül Pazartesi günü AMB Başkanı’nın konuşması bekleniyor. 26 Eylül Salı günü ise Fed/Kashkari’nin konuşması, ABD İnşaat İzinleri, ABD Konut Fiyat Endeksi, ABD Yeni Konut Satışları ve Fed/Bowman’ın konuşması gibi önemli gelişmeler yaşanacak. Ayrıca, Binance NFT‘nin Sandbox NFT Staking programını sonlandırması bekleniyor.

27 Eylül Çarşamba günü ABD Çekirdek Dayanıklı Mal Siparişleri ve SEC Başkanı’nın Temsilciler Meclisi’nde konuşma yapması bekleniyor. 28 Eylül Perşembe günü, ABD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) ve İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları gibi verilerin yanı sıra Fed/Powell’ın konuşması ve ICP’nin Asya İttifakı Lansmanı öne çıkan gelişmeler olacak.

29 Eylül Cuma günü Çin tatili, Euro Bölgesi TÜFE ve ABD Çekirdek Kişisel Tüketim Giderleri Fiyat Endeksi gibi makroekonomik verilerin yanı sıra Ripple Zafer Partisi öne çıkıyor. 30 Eylül Cumartesi günü ise Çin PMI Verileri ve OP Token Kilit Açılışı bekleniyor.

Özetle, önümüzdeki hafta kripto yatırımcıları için kritik olacak. Salı günkü makro veriler piyasada dalgalanmaya neden olabilirken, Binance NFT’nin Polygon ve Sandbox için stake desteğini durdurması negatif ayrışma tetikleyebilir. Hafta içinde SEC Başkanı’nın ve Fed Başkanı’nın yapacağı konuşmaların tonu, kripto piyasaları için önemli olacak. Ayrıca, Ripple ekibinin toplanacağı Cuma günü önemli bir duyuru gelirse fiyat hareketlenebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Eylül Ayı Kripto Para Yatırımcıları İçin Durgun Geçiyor

Sonraki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerde Durum Ne? Uniswap İşlem Hacminde Düşüş Var

İlgili Haberler