Kripto Para Piyasasında Düşüşe Rağmen Yükselen Altcoin: Trust Wallet Token

Bitcoin Haber

Bitcoin, dün akşam saatlerinde 25.490 dolar seviyelerine dek geriledi ve 26.000 dolar seviyesini aşamadı. Piyasada çoğu altcoin, düşüş yaşarken, Trust Wallet Token (TWT) ise 0,8 dolar seviyelerini aşarak piyasadan pozitif ayrıştı.

Bitcoin’in düşüşü sonrası, kripto para piyasasında genel bir düşüş gözlemlendi. Çoğu altcoin, değer kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH) da bu düşüşten nasibini aldı ve 1600 dolar destek seviyesinin altına geriledi. Kripto endüstrisinin toplam piyasa değeri de 1,03 trilyon dolar seviyelerine geriledi.

Kripto para piyasasındaki bu düşüşler ve volatilite artışı, son 24 saat içinde ortalama 185 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye olmasına sebep oldu. Ancak, BTC’deki düşüşe rağmen hala yükselişini sürdüren kripto paralar da bulunmaktadır.

Bu kripto paralar arasında Trust Wallet Token (TWT) dikkat çekiyor. TWT, son 24 saatte %6,85’lik bir değer artışı kaydederek 0,82 dolar seviyelerine kadar yükseldi ve piyasadan pozitif ayrıştı.

Son 24 saatte %7’ye yakın bir değer artışı kaydeden TWT, 0,82 dolar seviyelerine kadar yükseldi ve 0,79 dolar seviyelerinde işlem görmeye başladı. Bu değer artışı ile birlikte TWT, piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında, son 24 saatte en çok yükselen kripto para birimi oldu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FED’in Faiz Artırımı Bitcoin’i Etkileyebilir Mi?

Sonraki Haber

Kripto Para Şirketi Matrixport, Kripto Para Piyasasına Yön Çizecek Gelişmeleri Değerlendirdi

İlgili Haberler