Kripto Para Piyasası Yükselişe Geçti: Ethereum (ETH) 1700 Doları Aştı

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası, Grayscale’in SEC davasını kazanmasıyla birlikte yukarı yönlü bir ivme yakaladı. Grayscale davasının kazanılması, kripto para piyasasında güçlü bir etki yarattı. Bitcoin (BTC), son fiyat hareketlerinin ardından 27.300 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, BTC’nin yükselişi ile birlikte değer artışları kaydetti. Kripto endüstrisinin toplam piyasa değeri, 1,09 trilyon dolar seviyelerine ulaştı.

Kripto para piyasasının yükselişe geçmesi ile birlikte volatilite de arttı. Son 24 saatte kripto para piyasasında, ortalama 150 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu. Ethereum (ETH), son haftalarda 1600 dolar ile 1700 dolar seviyeleri arasında seyretti. ETH, Grayscale davasının etkisiyle yükselişe geçti.

Ethereum, son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği değer artışları ile 1700 dolar seviyelerini aştı ve 1740 dolar seviyelerine kadar yükseldi. ETH’nin toplam piyasa değeri de 200 milyar dolar seviyelerini aştı. ETH’nin 24 saatlik toplam işlem hacmi de %100’ün üzerinde artış gösterdi.

Kripto analiz platformu Santiment, Ethereum’daki son durumu değerlendirdi. Geliştirme aktivitesi ve ağ etkinliği başta olmak üzere birçok önemli göstergenin büyük ölçekli bir düşüş sinyali vermediğini belirtti. Analiz platformu, güncel metriklerin endişe verici seviyelerde olmadığını öne sürdü. Kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıkları belirtildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Coinbase, 41 Pariteyi Kaldırıyor ve Yeni Bir Altcoin Listeliyor”

Sonraki Haber

Litecoin’in Beklenen Yükselişi Gerçekleşmeyebilir

İlgili Haberler