Kripto Para Analisti DonAlt: Chainlink 2 Kat Yükselebilir

Bitcoin Haber

Kripto para analisti DonAlt, kripto para piyasasına dair değerlendirmelerde bulundu. Özellikle Chainlink (LINK) hakkında iddialı bir tahmin paylaşan analist, bu altcoin’in değerinin iki katına çıkabileceğini belirtti. DonAlt, LINK’in teknik görünümünü aşırı beğendiğini, bir aralık kırılımı olursa bunun büyük bir hareket yaratabileceğini ifade etti.

DonAlt ayrıca, Chainlink’in gelecek fiyat hareketlerinin büyük oranda Bitcoin‘in performansına bağlı olduğunu belirtti. Analist, eğer Bitcoin çökerse, Chainlink’in de çökeceğini ifade etti. Şu anda LINK, son 24 saatte %2,28 düşüşle 7,51 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin hakkında da değerlendirmelerde bulunan DonAlt, bu kripto para için iki olası yol olduğunu belirtti. Bitcoin’in ya mevcut seviyesinden çekilip aşağı yöneleceğini ya da 29 bin dolara çıkıp bu seviyenin üzerinde kapanış yapabileceğini söyledi.

Son olarak, CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin, son 24 saatte %2,24 düşüşle 27 bin doların üzerinde, 27 bin 394 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Bu veriler ve DonAlt’ın analizleri, kripto para piyasasının gelecekteki hareketlerine dair ipuçları sunuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance Kripto Para Borsasının Pazar Payı Yedi Aydır Düşüyor

Sonraki Haber

Kripto Para Platformu Galxe Hacklendi: GAL Token Fiyatı Düştü

İlgili Haberler