Kripto Analisti, Bir Ethereum Rakibinin Ralliye Hazır Olduğunu Söyledi 

Bitcoin Haber

Popüler bir kripto analisti, yakın zamanda piyasaya sürülen bir Ethereum (ETH) rakibine ilişkin yükseliş hissiyatını dile getiriyor. 

Altcoin Yorumları 

Anonim yatırımcı Altcoin Sherpa, 11.000 YouTube abonesine katman-1 blok zinciri Sui’nin (SUI) yerel tokeninin pompalanmaya hazır olduğunu söylüyor: 

Size karşı açık ve dürüst olmak gerekirse, bunun gerçekten çok sert bir şekilde pompalanacağını düşünüyorum. Ne zaman ya da nerede olacağını bilmiyorum… Bu token üzerindeki genel dolaşım, toplam arza göre gerçekten çok küçük ve piyasa yapıcıların bu şeyi manipüle etmesi çok kolay. Bu yüzden dürüst olmak gerekirse, yaklaşık bir dolar ya da bunun gibi bir şey satın almak muhtemelen oldukça kârlı olacaktır.

Sherpa, Bitcoin (BTC) fiyatının düşmesi halinde SUI’nin %20’nin üzerinde değer kaybedebileceğini söylüyor: 

Eğer Bitcoin başka bir düşüş daha yaşarsa, ki herhangi bir altcoin ticareti yapıyorsanız bunu göz önünde bulundurmanız gerekir, o zaman bu daha da düşecektir. İşin özü bu. Bir sonraki seviye için 0,80 – 0,82 $ bölgesine veya buna benzer bir şeye gidecek.

SUI, yazı yazıldığı sırada 1,13 dolardan işlem görüyor. Sui blok zinciri bu ayın başlarında ana ağını başlattı. 

Pepe’ye (PEPE) dönen Sherpa, tartışmalı memecoin’in şu anda 0,0000015 $ ile 0,0000020 $ arasında değiştiği için yüksek işlem hacimlerinin tadını çıkardığını söylüyor: 

Bence bu çok çok güçlü bir alan, bu alan etrafında işlem gören çok fazla hacim var, muhtemelen uzun bir salınım için kötü bir fikir değil ama yine de gerçekten Bitcoin’e bağlı olacak.

Pepe yazı yazıldığı sırada 0,00000164$’dan işlem görüyor. 

Blockchain oracle ağı Chainlink’e (LINK) dönen takma isimli analist, piyasa değerine göre 22. en büyük kripto varlığının uzun birikim bölgesinden çıktığında bir satın alma fırsatı sunacağını söylüyor: 

Ben şahsen bunu, aralıktaki en yüksek seviyeyi kırana kadar satın almayacağım. Yani 9,15 dolar civarı ya da onun gibi bir şey… Bu bağlantının güçlü olacağına inanıyorum çünkü yaklaşık bir yıldır birikim modunda ilerliyor. Bu uzun bir birikim dönemi gibi ve gerçekten hareket etmeye başladığında güçlü olacağına inanıyorum.

Chainlink bu yazının yazıldığı sırada 6,46 dolardan işlem görüyor. 


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatları 2 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi! 

Sonraki Haber

Uniswap’de (UNI) Kısa Vadeli Kazançlar Olası Mı? 

İlgili Haberler