Kripto Analisti: Solana’nın Büyük Yükseliş Potansiyeli Var, Binance Coin’e Dikkat!

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Guy Turner, Solana’nın (SOL) bir sonraki boğa döngüsünde büyük bir yükseliş potansiyeli olduğunu belirtti. Solana’nın yükseliş potansiyeli, yeni Layer-1 projelerinin Solana ile rekabet etmesi ve kendilerini Solana rakibi olarak konumlandırması ile ilişkilendirildi. Bu, önceki döngülerde en iyi performans gösteren kripto paraların Ethereum rakibi olarak kendilerini konumlandırma eğilimine benzer. Bu durum, hem Ethereum hem de rakiplerinin büyük kazançlar elde ettiği bir senaryonun SOL ve Solana rakipleri için de geçerli olabileceği anlamına geliyor.

Ayrıca, Turner, Binance Coin‘e (BNB) de dikkat çekti. BNB’nin fiyat hareketinin, ABD’deki düzenleyici gelişmeler, özellikle de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Binance’e karşı açtığı dava nedeniyle belirleneceğini belirtti. Binance’deki gelişmelerin, BNB’nin son zamanlardaki düşük seviyelerinden toparlanıp yukarı yönlü bir patlama yaşayıp yaşamayacağını belirleyeceğini ifade etti.

Turner, Binance’e yönelik düzenleyici baskıların devam etmesi durumunda, BNB’nin zarar görmeye devam edeceğini belirtti. Bununla birlikte, olumlu düzenleyici gelişmelerin ortaya çıkması durumunda, BNB’nin bu haber üzerine yukarı yönlü bir patlama yaşayabileceğini ifade etti. Ancak, 200 dolar seviyesinin altına düşerse BNB için öngörülemeyen destek bölgeleri oluşabileceği konusunda uyardı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Grayscale’in SEC Davasını Kazanması ve Etkileri

Sonraki Haber

ABD İstihdam Verileri ve İşsizlik Oranı Kripto Para Piyasalarını Nasıl Etkiliyor?

İlgili Haberler