Kripto Analisti Altcoin Sherpa, Pepe, Bitcoin ve Worldcoin Hakkında Değerlendirmelerde Bulundu

Bitcoin Haber

Anonim kripto para analisti Altcoin Sherpa, Dogecoin (DOGE) rakibi Pepe (PEPE) hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Analist, Pepe’nin yukarı yönlü daha büyük bir hamle yapabileceğine inanıyor. Altcoin Sherpa, Pepe’nin önemli bir direnç seviyesini aşmasının ardından rallisinin bitmemiş olabileceğini belirtti. Bunun yanı sıra, analist biraz daha yukarı yönlü hareket olabileceğini, ancak genel olarak bu konuda temkinli olmanın faydalı olacağını ifade etti.

Sherpa’nın paylaştığı Pepe grafiği, bir sonraki direnç seviyesinin 0,00000078 dolar ile 0,000000820 dolar aralığında olduğunu gösteriyor. Analist, ayrıca yapay zeka tabanlı altcoin Worldcoin’i (WLD) de takip ediyor. WLD’nin kısa bir rallinin ardından fiyat düşüşünün yaşanabileceği bir konumda olabileceğini belirtti çünkü coin şu anda önemli bir direnç seviyesine yakın bir noktada işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) hakkında da değerlendirmelerde bulunan Altcoin Sherpa, Üstel Hareketli Ortalamaların (EMA’lar) Bitcoin’in fiyatının hemen önünde birleşerek direnç görevi gördüğü için piyasanın belirsizliğini koruduğunu ifade etti. Bitcoin’deki genel piyasa yapısının değişmediğini ve bir tür garip yükselen dip oluşturduğumuzu ya da bir sonraki düşüş için konsolide olduğumuzu belirtti.

Altcoin Sherpa, Bitcoin’in yılı düşüşle tamamlayabileceği uyarısında bulundu. Fiyatın nereye gideceği konusunda kesin bir fikri olmadığını belirten Altcoin Sherpa, görünümün orta vadede 28 bin dolara çıkacağı yönünde olduğunu ancak bunun kesin olmadığını ifade etti. Analist, 2019’a benzer bir genel düşüş trendinde olduğumuzu ve 2023’ün geri kalanında yavaş bir düşüş göreceğimizi belirtti.

Bu değerlendirmeler, kripto para yatırımcılarının ve takipçilerinin dikkatini çekerek, Dogecoin’in rakibi Pepe ve diğer altcoinler hakkında önemli bilgiler sağlıyor. Analistin tahminleri ve uyarıları, yatırımcıların kararlarını şekillendirmek için önemli bir rehber olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Gelecekteki Fiyat Tahminleri ve Analistlerin Beklentileri

Sonraki Haber

Bybit, FCA’nın Uyarısı Sonrası İngiltere’deki Hizmetlerini Durduruyor

İlgili Haberler