İddialara Göre 7 Kripto Eylül’de %3.000 Artış Yaşayabilir 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Eylül ayı kripto piyasası için heyecan verici bir ay olarak şekilleniyor ve birkaç token şaşırtıcı kazançlar elde etmeye hazırlanıyor olabilir. İddialara göre bu ayın yükseliş dalgasını sürdürecek güçlü yarışmacılar Dogecoin (DOGE), XRP (XRP), Fantom (FTM), Shiba Inu (SHIB), Gala (GALA), The Sandbox (SAND) ve InQubeta ($QUBE).  

InQubeta ($QUBE): Yapay Zeka ve Blockchain’in Kesişimi 

InQubeta, yapay zeka ve blok zinciri teknolojisinin birleştiği noktada yer alan bir proje olarak tanımlanıyor. Ekibin iddialı açıklamasına göre devrim niteliğindeki bir hareketle, yapay zeka ortamındaki bir sorun noktasını çözmek için blok zinciri teknolojisinin gücünden yararlanmayı amaçlamaktadır: kaynak yaratma. 

Değer önerisi, kripto para birimi aracılığıyla AI girişimleri için ilk blok zinciri tabanlı kitle fonlaması platformu olma etrafında dönüyor. Başka bir deyişle, yapay zeka girişimcileri NFT pazar yeri ve hizmet tokenı $QUBE aracılığıyla fon toplayabilecekler. 

Bu arada, iddialara göre 0,0133 $ ‘dan satış öncesi (4. aşama) gelişmekte olan bir token olarak, önemli bir büyüme potansiyeline sahiptir. Analistlere göre, Eylül ayında %3,000 oranında yükselme potansiyeline sahip olabilir. 

Dogecoin (DOGE): Favori Memecoin 

Dogecoin, meme’den ilham almasına rağmen kripto alanında hesaba katılması gereken bir güç haline geldi. Önde gelen memetoken etrafındaki yükseliş hissi, kripto pazarındaki hakimiyetine ve performansına bağlanabilir. 

Yükseliş ivmesi ve patlayıcı büyüme potansiyeli, spot ışıklarını token üzerinde parlattı. Dahası, göstergeler artan bir ivme gösteriyor ve bu da muhtemelen düşüşünden bir düzeltmeyi zorlayacak.  

XRP (XRP): Öncü Bir Ödeme Protokolü 

XRP (XRP), bir ödeme protokolü olan Ripple ağının yerel hizmet tokenıdır. Token‘a olan ilgi giderek artıyor ve Eylül ayında önemli bir büyüme kaydetmeye hazırlanıyor. 

İlk olarak token, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı kazandığı kısmi zaferin ivmesini sürdürmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, iddialara göre XRP ve Ripple teknolojisinin artan benimsenmesi ve entegrasyonu, bu ayki güçlü artışına katkıda bulunacaktır. 

Fantom (FTM): Ölçeklenebilirlik ve Birlikte Çalışabilirlik 

Fantom (FTM), blok zinciri ekosistemindeki ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeye adanmış bir blok zinciri platformudur. Yüksek hızlı işlemleri, birlikte çalışabilirliği ve DeFi entegrasyonu ile ilgi çekmektedir. 

Saniyede binlerce işlemi işleme kabiliyeti, onu geliştiriciler ve dApp’ler arasında favori haline getiriyor. Bu da daha fazla benimsenmesine ve fiyatının yükselmesine neden olacaktır. Sonuç olarak Fantom, iddialara göre büyümesi ve değerindeki yakın artış için satın alınması gereken bir kripto para birimidir. 

Shiba Inu (SHIB): Dogecoin’in Rakibi 

Halk arasında “Dogecoin Katili” olarak adlandırılan Shiba Inu (SHIB), en popüler ikinci memecoin olarak DOGE’nin ensesinde nefes alıyor. Bazıları aşağıda açıklanacak olan çeşitli nedenlerle bu ay güçlü bir koşuya hazırlanıyor. 

Ekosisteminin Shibarium’u içerecek şekilde genişlemesi, Shiba Inu’ya blok zinciri yardımcı programını tanıtıyor. Buna ek olarak, kripto dünyasının en güçlülerinden biri olan canlı topluluğu da yükselişine katkıda bulunabilir. 

Gala (GALA): Blok Zinciri Tabanlı Oyun Platformu 

Gala (GALA), oyun endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlayan blok zinciri tabanlı bir oyundur. Sessizce ivme kazandıktan sonra, Eylül ayında önemli bir ralli için hazırlanıyor.  

Oyna-kazan (P2E) modeli güçlü bir şekilde benimseniyor ve bu da yükselişine katkıda bulunacak. Dahası, iddialara göre blok zinciri alanındaki lider oyun platformlarından biri olarak Gala’nın blok zinciri oyunlarının büyümesi ve genişlemesinde ön planda olması bekleniyor. 

Sandbox (SAND): Sanal Bir Dünya Yaratmak 

Sandbox (SAND), yaratıcıların oyun deneyimleri oluşturabileceği, sahip olabileceği ve bunlardan para kazanabileceği merkezi olmayan bir sanal dünyadır. Bir rallinin eşiğinde ve yatırım yapılacak en iyi kriptolardan birini temsil ediyor. Bunun nedeni, metaverse’in yenilikçi unsurudur. 

Bu sanal dünya sosyal etkileşimi bozmaya ve ana akım benimsemeye tanık olmaya hazırlanırken, Sandbox bu devrimin merkezinde yer alacak. Ayrıca, NFT entegrasyonu çekişine katkıda bulunacaktır. 

Sonuç 

Eylül ayında, yukarıda belirtilen kripto para birimleri izlenmesi gereken altcoinler olanilir. Yenilikçi konseptleri ve sağlam temelleri, iddialara göre onları cazip yatırımlar ve tokenlar haline getiriyor olabilir. 

PresaleLinktree 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Yatırımcısı Chris Burniske’den Ethereum ve Solana Tahminleri

Sonraki Haber

Ted Cruz’dan Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Övgü Dolu Sözler

İlgili Haberler