Fiyatı Ucuz Satın Alınabilecek Üç Token: Shiba Inu, XRP ve Watchvestor

Fatih Uçar
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto yatırımları gündeme geldiğinde ilk akla gelenler Bitcoin ve Ethereum gibi yüksek fiyatlı varlıklar oluyor. Ancak kripto piyasasında yatırımcılar için yüksek getiriler sunan uygun fiyatlı seçenekler de bulunmaktadır. Bu makalede Shiba Inu (SHIB), XRP (XRP) ve Watchvestor (WVTR) olmak üzere üç uygun maliyetli tokenı inceleyecek ve bütçe bilincine sahip yatırımcılar için potansiyellerini keşfedeceğiz.

Rolex, Patek Phillippe, Richard Mille ve AP’ye 10 $ gibi düşük bir fiyata yatırım yapın

Shiba Inu Evrimi Büyük Bir SHIB Rallisine Neden Olabilir

Shiba Inu (SHIB) bir meme coin olarak başladı ancak iddialı hedefleri olan bir projeye dönüştü. Shibarium’un yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle birlikte meme coin, fayda sunan bir ekosisteme dönüşmek istiyor.

Önümüzdeki birkaç ay içinde Shiba Inu merkezi olmayan bir borsa, bir metaverse ve dApps başlatacak. Bu projeler ağ üzerinde hayata geçtikçe, kripto uzmanları Shiba Inu fiyatının büyük ölçüde yükselebileceğini öngördü.

0,000008000 civarında işlem gören fiyata göre kripto uzmanları, Shiba Inu coin’in yıl sonundan önce %50-70’e kadar yükselebileceğini öngörüyor. Shiba Inu’nun ucuz token fiyatı, ralli öncesinde token biriktirmeyi kolaylaştırıyor.

XRP Kurumsal Yatırımcıların Akınına Uğruyor

SEC’e karşı kazandığı son zaferden bu yana Ripple (XRP) kurumsal yatırımcıların akınına uğradı. Son zamanlarda Ripple, aralarında Japonya, BAE, Uruguay, Yeni Zelanda ve Hong Kong’un da bulunduğu sekiz ülkenin XRP Ledger (XRPL) üzerinde çalışmalar yaptığını açıkladı.

Ripple davası sonuçlanmamış olsa da kripto topluluğunda projenin davayı kazanacağına dair umut var. Bunlar XRP coin’e gelecek için olumlu bir görünüm kazandırıyor.

Daha fazla proje inşa edildikçe ve XRPL’de konuşlandırıldıkça, XRP’nin fiyatı artabilir. XRP fiyatı 0,5100 $ desteğinin üzerinde destek buldu ve kripto uzmanları yıl sonundan önce 1,5 doların üzerinde bir ralli öngörüyor.

Watchvestor Lüks Saat Yatırımına Ucuz Giriş Sunuyor

Harika bir yatırım fırsatı sunan bir diğer proje de Watchvestor (WVTR). Lüks saat endüstrisi için ilk blockchain pazarını inşa eden Watchvestor, yatırımcıların büyük ilgisini çekti.

Lüks saat yatırımları binlerce dolar gerektirse de, Watchvestor maliyeti sadece 10 dolara indiriyor. Web3, blockchain ve NFT‘leri bir araya getiren pazar yeri Rolex, Patek Phillippe, Richard Mille ve Audemars Piguet gibi lüks markaların dijital versiyonlarını sunacak.

Fiziksel saatler güvenli kasalarda saklanırken, NFT’ler bunların birer parçasını temsil edecektir. Parçalı NFT’ler daha küçük parçalara bölünerek yatırımcıların 10 dolardan saatin tam maliyetine kadar satın almalarına olanak tanıyacak. Tam NFT’leri satın alan yatırımcılar, fiziksel varlığın bulundukları yere teslim edilmesini isteyebilirler.

Türünün tek örneği olan bir kullanım durumuyla, kripto uzmanları Watchvestor (WVTR) için güçlü yükseliş tahminlerinde bulundu. Şu anda ilk satış öncesi aşamasında 0,03 dolardan işlem gören token fiyatının 12 kata kadar artacağı tahmin ediliyor. Bu gerçekleştiğinde WVTR 0,35$ gibi yüksek bir fiyattan işlem görecek ve tokenı satın almak için harika bir zaman olacak.

Watchvestor (WVTR) Ön Satışı hakkında bugün daha fazla bilgi edinin:

Web sitesi: https://watchvestor.com/

Telegram Topluluğu: https://t.me/WatchvestorOfficial

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Fiyatı ve Fantom (FTM) TVL Düşerken Everlodge (ELDG) 50 Kat Büyüme Hedefliyor

Sonraki Haber

Ethereum Rakibi Solana’nın Büyük Potansiyeli: Analist Yatırımcılara İpucu Veriyor

İlgili Haberler