En Aktif Geliştirme Aktivitelerine Sahip Altcoin’ler Açıklandı

Bitcoin Haber

Kripto analiz platformu Santiment, GitHub üzerinden derlediği verilerle altcoin piyasasındaki projelerin geliştirme aktivitelerini açıkladı. Bu verilere göre en aktif geliştirme faaliyetine sahip altcoin’ler Cardano (ADA), Chainlink (LINK) ve Polkadot (DOT) oldu. Santiment’in listesinde en üst sıralarda Polkadot ve Kusama (KSM) yer alırken, bu altcoin’leri Cardano ve Chainlink takip etti. Liste, Hedera (HBAR), Vega Protocol (VEGA), Status (SNT), Cosmos (ATOM), Internet Computer (ICP) ve Filecoin (FIL) ile tamamlandı.

Aktif geliştirme aktivitesinin genellikle fiyat performansı ile ilişkili olduğuna inanılıyor. Geliştirme aktivitesi en yüksek olan 10 altcoin projesinin yedisi, piyasa değeri bakımından en büyük 35 altcoin arasında yer alıyor. Bu durum, yüksek geliştirme aktivitesinin, bir altcoin projesinin uzun vadeli potansiyeli hakkında olumlu bir gösterge olduğunu gösteriyor.

Cardano’nun geliştirme aktiviteleri özellikle yoğun geçti. Ağın geliştirici ekibi, eşlerin önyüklenmesi ve ağ test paketlerinin yeniden düzenlenmesi üzerine yoğunlaştı. Geliştirici ekip, ayrıca Genesis’in geliştirilmesi ve node v.8.3.0’ın yayınlanması üzerinde de çalışıyor.

Chainlink ise blockchainler arasında tokenize varlık transferinin entegrasyonu üzerinde çalışıyor. Chainlink, büyük finans kurumlarıyla ortaklık yaparak, uluslararası para transferleri ve diğer finansal işlemleri daha güvenli ve hızlı hale getiren bir platform olan SWIFT ile blockchainler arasındaki tokenize varlık transferinin entegrasyonunu test ediyor.

Bu veriler, altcoin projelerinin geliştirme aktivitelerinin ve bu projelerin piyasa değerlerinin, yatırımcılar ve sektör gözlemcileri için önemli bir gösterge olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

10x Potansiyelli Ön Satış Coin’leri

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatı Ne Zaman Artar? Kripto Para Analizi

İlgili Haberler