Coinbase, Az Bilinen Altcoin BIGTIME’ı Listeliyor

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatında yaşanan düşüşe rağmen, hacim bakımından en büyük borsalardan biri olan Coinbase, az bilinen bir altcoin olan BIGTIME’ı listeye ekleyeceğini duyurdu. Coinbase, son zamanlarda agresif bir altcoin listeleme politikası izlemekte ve bu politika doğrultusunda, her ay düzenli olarak yeni altcoinler listelemekte.

Bitcoin fiyatının önemli bir destek seviyesini kaybetmiş olmasına rağmen, Coinbase yeni bir altcoin listelemeye devam ediyor. Coinbase CEO’su, 2021 sonundan itibaren listelemelerin hızlanacağını belirtmişti ve bu doğrultuda birçok kripto para birimini listeye eklediler. Ayı piyasasının zorlu koşullarına rağmen listelemelere devam ediyorlar.

Bugün duyurulan altcoin, birçok yatırımcının bilmediği BIGTIME tokendi. Eğer likidite koşulları oluşursa, bu parite bugün aktif hale gelecek. Listeleme tamamlandığında, hacimli satışlar fiyat trendini tersine çevirebilir.

BIGTIME tokeninin fiyatı, bu haberi takiben yüzde 40 oranında arttı. Hacim 22 milyon dolar seviyesinde ve token, OKX gibi borsalarda işlem görmeye devam ediyor. Coinbase borsasına token göndermek isteyen yatırımcıların bunu Ethereum ağı üzerinden yapmaları gerekiyor.

NFT oyun tokenı olan BIGTIME, iki yıl önce milyonlarca dolarlık yatırım aldı. Binance NFT üzerinden çok sayıda NFT satışını tamamladı. OKX ve Coinbase’in listelemeleri, tokenin adının daha fazla duyulacağını gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasası Ekim Ayında Sarsıntı Yaşıyor: Bitcoin 26.800 Doların Altına İndi

Sonraki Haber

Circle, Filipinler’deki Coins ph ile Ortaklık Kurarak Asya Pazarında USDC’nin Tanınırlığını Artırmayı Hedefliyor

İlgili Haberler