“Coinbase, Almanya’yı Bölgenin Yetenek Merkezi Yapıyor”

Bitcoin Haber

Kripto para borsası Coinbase, resmi web sitesinde yaptığı bir duyuru ile Almanya’nın borsa için bölgenin yetenek merkezi olacağını açıkladı. Coinbase’in Avrupa ülkelerindeki faaliyetlerini genişletmek adına çalışmalara devam edeceği belirtildi. Bu kararda, Almanya’daki inovasyon dostu yaklaşımın ve bölgedeki düzenleyici netliğin kritik bir rol oynadığı ifade edildi.

Son dönemlerde ABD regülatörlerinin kripto para borsalarına yönelik adımları, sektör içerisinde yoğun tepkilerle karşılaştı. Bu süreçte birçok kripto para şirketi, ABD dışındaki faaliyetlerini genişletmeyi hedefledi. Avrupa Birliği’nin MiCa mevzuatını onaylaması ve kripto düzenlemelerinde önemli aşamalar kaydetmesi, Avrupa ülkelerini kripto şirketleri için cazip hale getirdi.

Ripple ve Galaxy Digital gibi dijital varlık şirketleri de son aylarda Avrupa ülkelerinde faaliyetlerini genişletmek adına çalışmalar yürüttü. Coinbase, gün içerisinde yaptığı resmi duyuru ile borsanın geleceği açısından kritik bir hamle yaptığını açıkladı.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsası Coinbase, Almanya’nın bölgenin yetenek merkezi olacağını duyurdu. Almanya’daki artan dijital varlık benimsemesine dikkat çeken Coinbase, Blockchain teknolojisine ve kripto varlıklara olan talebe dair çeşitli istatistikler paylaştı.

Coinbase, “Bölgesel bir yetenek merkezi olarak Almanya operasyonumuz, yerel kripto yeteneklerinin kaynağı ve geliştirilmesine yardımcı olma konusunda ayrılmaz bir rol oynayacak. Bölge genelinde genişledikçe, ürün teklifimizi yerelleştirmek için doğru yeteneklere sahip olmak çok önemli,” açıklamasını yaptı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DeFi Protokolü Platypus, Hack Saldırısında Çalınan Varlıkların %90’ını Geri Aldı

Sonraki Haber

Shiba Inu (SHIB) İçin Analistlerden Düşüş Tahminleri

İlgili Haberler