Chainlink’in Yükselişi ve Fiyat Artışında Son Durum

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasındaki genel düşüş eğilimine rağmen, Blockchain oracle ağı Chainlink‘in yerel varlığı LINK, geçen hafta yüzde 10’un üzerinde bir artışla güçlü bir performans sergiledi. LINK’in fiyatı son 24 saatte yüzde 5’in üzerinde artarak 7 doları geçti ve piyasa değeri 4 milyar doları aştı.

Chainlink’in cüzdan adresi aktivitesi son iki ayın en yüksek seviyesine çıktı. Chainlink ağıyla etkileşime giren farklı cüzdan adreslerinin sayısı 3 bin 964’e ulaştı. LINK’in fiyatındaki son yüzde 21,55’lik artış, altcoinin kayıplarının önemli bir kısmını geri kazanmasına yardımcı oldu.

LINK’in fiyatının 7,5 dolardaki direnç seviyesini geçmesi, Ağustos ortasındaki çöküş sırasında verdiği kayıpların tamamını geri kazanması anlamına geliyor. Ancak LINK boğaları ivmeyi daha da ileriye taşıyamazsa, popüler altcoinin fiyatı 6,0 dolara kadar düşebilir.

LINK’in fiyatının herhangi bir sert düşüşle karşı karşıya kalma ihtimali düşük. Kripto para borsalarının cüzdan adreslerinde tutulan toplam LINK miktarı 5 milyonun üzerinde düştü. Bu durum, satış baskısının azaldığını gösteriyor.

Chainlink son olarak, zincirler arası merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini kolaylaştırmak için Ethereum Layer 2 ölçeklendirme protokolü Arbitrum ile entegre oldu. Bu entegrasyon, zincirler arası tokenizasyon, teminatlandırma, Blockchain tabanlı oyunlar ve veri depolama ve hesaplama dahil olmak üzere çeşitli uygulamaların kilidini açmayı hedefliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Analisti Bitcoin ve Dogecoin Hakkında Tahminlerini Paylaştı

Sonraki Haber

Ethereum İşlem Ücretlerinde Tarihi Düşüş: Fiyatlar ve Staking Endişesi

İlgili Haberler