Chainlink (LINK) Geliştirme Faaliyetleri ve Fiyat Analizi: CCIP Lansmanının Ardından Artış Gözlendi

Bitcoin Haber

Önde gelen kripto ağı Chainlink (LINK) üzerindeki geliştirme faaliyeti, çapraz zincir birlikte çalışabilirlik protokolü (CCIP) lansmanının ardından artış göstermiştir. Chainlink’in CCIP, blockchain ağları arasında varlık transferlerini ve bilgi alışverişini kolaylaştırmak için tasarlandı. Web3 ekosistemi Layer 1 ve Layer 2 ölçeklendirme çözümlerinin yükselişiyle çok zincirli hale geldi.

Santiment’in geliştirme etkinliği ölçümüne göre Chainlink’in geliştirme faaliyeti, 19 Temmuz’dan bu yana %53 artış göstermiştir. Bu ölçüm, bir projenin gelişime olan bağlılığının ve bir çıkış dolandırıcılığı olma ihtimalinin iyi bir göstergesidir.

Token Terminali’nden alınan verilere göre, Chainlink’teki kod taahhüt seviyesi, geçen hafta %50’nin üzerinde arttı. Ancak, LINK fiyatı 8 Eylül’den bu yana istikrarlı bir şekilde düştü.

LINK’in Chaikin Para Akışı (CMF) göstergesi, geçen haftaki fiyat düşüşüne rağmen sıfır çizgisinin üzerinde kalmayı sürdürdü. Bu durum, LINK’in değerinin son birkaç günde yavaşlamasına rağmen piyasaya sermaye girişi görmeye devam ettiğine işaret ediyor.

Sonuç olarak, Chainlink’in geliştirme faaliyetlerindeki bu artış ve piyasaya olan sermaye girişi, LINK’in gelecek vaad ettiğini gösteriyor. Fiyat düşüş eğiliminde olmasına rağmen, temel momentum göstergeleri spot piyasaya likidite girişi olduğunu gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

MetaMask, Kullanıcıların Cüzdanlarını Özelleştirmelerini Sağlayan Snaps Güncellemesini Duyurdu

Sonraki Haber

Singapur Para Otoritesi, Three Arrows Capital’in Kurucu Ortaklarına Ticaret Yasağı Getirdi

İlgili Haberler