“Cardano (ADA) Yükselişe Geçiyor: Analistlerden Çarpıcı Yorumlar”

Bitcoin Haber

Kripto para dünyası son zamanlarda Cardano (ADA) üzerinde yoğunlaşıyor. Özellikle dördüncü çeyreğin başlamasıyla birlikte ADA, yatırımcı ve analistlerin ilgisini çeken olağanüstü bir performans sergiliyor. Kripto para birimindeki teknik göstergenin ortaya çıkması ve alçalan üçgen formasyonundan yukarı doğru bir kırılma, Cardano’nun yükseliş momentumuna girebileceğine işaret ediyor.

28 Eylül’deki kırılmadan bu yana Cardano, yükseliş eğilimine dair iyimserliği artırıyor. Bir analist, Cardano’nun 0,2425 dolar civarında destek bulduğunu ve birden fazla sıçrama yaşadığını belirtiyor. Ayrıca haftalık güçlü bir yükseliş mumuyla gösterilen olumlu bir sinyale dikkat çekiyor. Bu gösterge, yükseliş hareketlerini tahmin etmede %67’lik bir tarihsel doğruluk oranına sahip.

Analist, kısa vadede 4 saatlik osilatörün patlamak istediğini, yeşile dönerse harekete geçmeye hazır olacağını belirtiyor. Kripto para analisti Dan Gambriello ise Cardano’nun döngülerini Ethereum’un döngüleriyle karşılaştırıyor. Cardano’nun ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkeziyetsizlik üçlemini çözmeye odaklanması sayesinde Ethereum’un zorlu bir rakibi olabileceğini belirtiyor.

Gambriello, Cardano’nun eleştirilere rağmen ilk beş kripto para birimi arasındaki konumunu koruduğunu, bunun da dayanıklılığının ve potansiyelinin sinyalini verdiğini vurguluyor. Cardano’nun 0,30 dolar direnç seviyesini aşmanın orta vadeli hedefi olduğu belirtiliyor ve daha geniş 0,40-0,42 dolar direnç aralığına odaklanılıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Yatırımcıları Borsaya Yöneliyor: SPK Başkanı’ndan Yatırımcılara Uyarı

Sonraki Haber

Bitfarms, Bitcoin Üretimini Artırarak Büyüme Hedefliyor

İlgili Haberler