Uzman İsim Cardano (ADA) Fiyat Beklentilerini Paylaştı!

İlayda Peker

Kripto para birimlerindeki artışlar devam ederken piyasa hacmi bakımından en büyük ilk on kripto para birimi içinde %21’lik artış ile en iyi performansı sergileyen Cardano (ADA) oldu. Dolayısıyla ADA, yükselişlerden payına düşeni oldukça iyi bir şekilde aldı.

ADA Fiyatı ve Beklentiler

Son 24 saatte yaklaşık olarak %21 artış yaşayan ADA, yazının kaleme alındığı an itibari ile 1,78 dolardan işlem görüyor. Piyasa hacmi bakımından en büyük beşinci kripto para konumunda yer alan ADA’nın 57,1 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olduğu ifade edilebilir.

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt yaptığı açıklamalarda, ADA’nın performansını yakında takip ettiğini ortaya koyuyor. Brandt daha önce yaptığı açıklamalarda ADA’da bir düşüş yaşanacağını ve Head and Shoulders oluşumu olduğunu dile getirmişti. Ancak ADA’nın 1,25 dolarlık desteğin üzerinde kalması ve güçlü bir yükseliş sergilemesi Brandt’ın fikirlerini değiştirmiş gibi görünüyor.

Brandt konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda ADA’nın bahsi geçen oluşumun etkisini ortadan kaldırmak için ciddi bir savaş verdiğini ve fiyatın 1,25 dolar üzerinde kaldığı sürece Cardano’da yükseliş sinyallerinin alınacağını ifade ediyor.

ADA Kurucusunun Düşünceleri

ADA’nın fiyat hareketi, esas olarak akıllı sözleşme uygulamalarının kullanıma sunulmasıyla yönlendirildi ve yükselişe geçti. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson‘a göre, geliştiriciler ve topluluğun bir kısmı şu anda platformu test ediyor ve iyi ilerleme kaydediyor.

Hoskinson son zamanlarda yaptığı açıklamalarda, Brandt’in düşüş tahminine katılmadığını dile getirmişti. Yatırımcının analizinin desteksiz olduğunu dile getiren Hoskinson, “rastgele çizgilerin yorumlandığını” ifade etmişti.

Bunlara ek olarak ADA’nın 16 Mayıs 2021’de 2,46 dolar ile rekor kırdığını ve şu anda bu seviyenin çok da gerisinde olmadığını hatırlatmakta fayda var.Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ripple’dan Önemli Ortaklık: XRP Fiyatı Etkilendi Mi?

Sonraki Haber

Uzman Analistten İddialı Açıklama: Bitcoin ve Ethereum Hangi Seviyeleri Görecek?

İlgili Haberler