Cardano (ADA), Son 1 Ayda Yüzde 16.5 Değer Kaybı Yaşadı

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasının düşüş eğilimi son 1 aylık süreçte Cardano (ADA)’nın %16,5 değer kaybetmesine neden oldu. Son bir hafta boyunca da %4 değer kaybı yaşayan ADA, yeni haftaya düşüşle başladı ve son bir yılın en düşük fiyat seviyelerine yaklaştı.

Son haftalarda düşüş eğilimine giren kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere birçok kripto paranın çift haneli değer kaybetmesine sebep oldu. Bu trendin etkisiyle kripto para piyasasının toplam değeri 1,03 trilyon dolar seviyelerine geriledi.

Cardano blockchain’inin yerel kripto para birimi ADA, son bir ayda %16,5 değer kaybı yaşadı. Son bir haftada da %4’lük bir düşüş gösterdi.

Yeni haftaya düşüşle başlayan kripto para piyasası, Bitcoin’deki değer kayıplarının etkisiyle birçok kripto paranın değer kaybetmesine yol açtı. Bu durumdan Cardano (ADA) da etkilendi ve son 24 saatte %1 değer kaybı yaşayarak 0,24 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Bu durum, ADA’nın son bir yılın en düşük fiyat seviyelerine yaklaştığını gösteriyor.

Bununla birlikte, kripto para yatırımcıları, yüksek volatilite ve risk taşıyan bu piyasada işlem yaparken kendi araştırmalarını yapmalı ve bilinçli kararlar vermelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

1 Doların Altında Coinler: Borroe.Finance (ROE), Stellar (XLM) ve Cardano (ADA) 

Sonraki Haber

Shiba Inu’nun Yakım Oranı Patladı: Yüzde 323 Artışla Yatırımcıları Heyecanlandırdı

İlgili Haberler