Bloomberg Analisti: “Bitcoin’de Büyük Hareket Bekliyorum!”

Bitcoin Haber

Popüler Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin‘in (BTC) büyük bir hamle yapmak üzere olduğunu belirtti. McGlone, lider kripto para biriminin hareketli ortalamalar arasında dar bir aralıkta sıkışmış olduğunu ve bu durumun yakın gelecekte volatiliteye işaret ettiğini ifade etti. Analist, Bitcoin’in 25.000-29.000 dolar bölgesinde daraldığını ve yıllık volatilitenin yeni bir düşük seviyeye gerilemesiyle birlikte 50 ve 100 haftalık hareketli ortalamalar arasında sıkışıp kaldığını belirtti.

McGlone’a göre, BTC’nin büyük bir hamle yapması bekleniyor. Ancak hareketin hangi yönde olacağı konusunda bir belirsizlik var. Analist, BTC’nin toparlanmak yerine aşağıya doğru çökme ihtimalinin daha yüksek olduğunu belirtti. Ayrıca, Bitcoin’in düşme eğiliminde olduğunu ve bu durumun genellikle likidite göstergesinin pozitife dönmesinin ön koşulu olduğunu belirtti.

Kripto para analisti, Federal Rezerv’in hamlelerinin Bitcoin’e olası etkilerini de ele aldı. McGlone, Fed’in ekonomik döngünün son dönemlerindeki eğilimlere bağlı olarak hala sıkılaştığı risk varlıkları için kaybet-kaybet durumunun bir parçası olabileceğini belirtti. Bitcoin volatilitesinin, piyasanın geniş bir rahatlığını gösterdiğini ve 13 Ekim’e kadar yaklaşık 2,8 kat ve 2020’nin 4.çeyreğindeki en düşük seviye olan 1,9 katın üzerinde olduğunu ifade etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinler: AVAX, CEEK ve SOL Coin Fiyat Analizi

Sonraki Haber

Nvidia Hisseleri Neden Düştü ve Bu Durum Yapay Zeka Altcoinlerini Nasıl Etkiledi?

İlgili Haberler