Bitcoin’in Gelecek Yılki Tahminleri: 30.000 Dolar Hedefi

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Rekt Capital, Bitcoin‘in (BTC) gelecek yıl halving’e yaklaşması nedeniyle büyük bir hareket yapacağını öne sürdü. Analist, Bitcoin’in bu yıl içerisinde düşüşler yaşasa da halving sonrasında yükselişe geçeceğini iddia etti.

Rekt Capital, sosyal medya platformunda yaptığı paylaşımla, Bitcoin’in bir sonraki hamlesine bakılmaksızın Nisan 2024 tarihine doğru yaklaşık 30.000 dolar değerinde olacağını belirtti. Analist, Bitcoin’in halving’e doğru 30.000 dolar civarında işlem görmeye devam edeceğini ve şu anda boğa piyasası destek bandı hareketli ortalama kümesini destek olarak tuttuğunu ifade etti.

Ekim ayında başlayacak hafif bir yükselişe rağmen Bitcoin’in kazançlarının çoğunu geri kaybettiğini belirten Rekt Capital, eğer Bitcoin bu ayın sonunda 27.164 doların altında kapanış yaparsa reddedilebileceğini, ancak bunu destek olarak geri alırsa daha da yükseleceğini belirtti.

Bitcoin’in bir sonraki hamlesi ne olursa olsun, Rekt Capital, Nisan 2024 tarihinde, yani bir sonraki halving için beklenen tarihte 30.000 dolar civarında değerleneceğine olan inancını yineledi. Analist, Bitcoin’in halving öncesi yıl boyunca hem yukarı hem de aşağı yönlü hareket görme eğiliminde olduğunu, bu fiyatları halving’de görmeye devam edeceğimizi ve Bitcoin’in yakında çıkış yapabileceğini belirtti.

Son olarak, Rekt Capital, Bitcoin’in gelecek yıl çıkış yapabileceğini ve bu durumdan kurtulabileceğini belirtti. Bitcoin, yazının kaleme alındığı sırada son 24 saat içerisinde %0,8 oranında bir düşüşle 27.523 dolar seviyesinden işlem görüyordu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatı ve Kısa Vadeli Yatırımcılar: Gelecekteki Hareketler İçin Önemli Göstergeler

Sonraki Haber

Kanada’nın Stablecoin’ler İçin Yeni Yaklaşımları

İlgili Haberler