Bitcoin’deki Adres Aktivitesinde Son 5 Ayın En Yüksek Seviyesi Görüldü

Bitcoin Haber

Bitcoin (BTC), sabah saatlerinde 26.000 dolar seviyelerinin altına geriledi. Ancak, dün BTC’de görülen yükseliş, kripto analiz platformu Santiment tarafından dikkatle takip edildi ve platform, Bitcoin’deki adres aktivitesinde önemli bir artış olduğunu belirtti.

BTC’nin değerinin yeniden 26.000 dolar seviyelerine gerilemesi, çoğu kripto para biriminin değer kaybına neden oldu. Ethereum (ETH) 1600 doların altına düştü ve 1585 dolardan işlem görmeye başladı. Kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri 1,03 trilyon dolara geriledi.

Bitcoin’deki belirsizlik sürerken, Santiment güncel verileri paylaştı ve kritik metriklerdeki yükselişi vurguladı. Santiment’in verilerine göre, Bitcoin ağında etkileşime giren adres sayısı arttı.

Santiment, Perşembe gününden bu yana Bitcoin ağında etkileşime giren 1,1 milyon adres olduğunu ve bu sayının son 5 ayın en yüksek seviyesi olduğunu belirtti. Bu durum, Bitcoin’ın fiyat hakimiyetini sürdürdüğünü ve 26.500 dolar seviyelerine kadar yükseldiğini gösteriyor.

Yatırımcıların dikkat etmesi gereken bir nokta, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığıdır. Yatırımcılar, kendi araştırmalarına dayanarak işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

BitMEX’in Kurucusu Arthur Hayes’tan Kripto Para Piyasası İçin 2024 Öngörüsü

Sonraki Haber

Ripple SEC ile Mücadelesine Devam Ediyor: XRP Fiyatları Ne Olacak?

İlgili Haberler