Bitcoin ve Popüler Altcoinlerdeki Fiyat Dalgalanmaları ve Beklentiler

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatının 25.000 dolar desteğini kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğu belirtiliyor. Bu durum, kripto para piyasasında işlem hacminin 34 milyar dolar seviyelerine gerilemesine neden olmuştur. Bu durum, özellikle DOGE‘un boğa sezonunda günlük 40 milyar dolar hacme ulaştığı dönemlerle karşılaştırıldığında, piyasanın ne kadar zor bir dönemden geçtiği anlaşılıyor.

BTC’nin yeni destek testine devam ettiği belirtiliyor. Kripto para kralı Bitcoin’in 23.500 ve 20.000 dolara düşüş riskiyle karşı karşıya olduğu belirtiliyor. Öte yandan, popüler altcoin CEEK ise uzun süredir talep eksikliği yaşıyor. Bu durum, CEEK Coin’in daha derin ATL seviyeleri oluşturmasına neden oluyor.

Eğer 0,038 dolar üstü kapanışlar gelmezse, CEEK Coin’in 0,03 dolara doğru satışlarının devam edebileceği belirtiliyor. Bu durumda, yatırımcıların kaybı 11 Ağustos zirvesinden bu yana yüzde 70’e dayanacak.

Bir diğer popüler altcoin olan Chiliz (CHZ) Coin’in de 2021 Mart ayından bu yana görülmemiş tarihi dip seviyelere yaklaştığı belirtiliyor. CHZ Coin, eğer satışlar devam ederse, 2021 başındaki 0,03 dolar bölgesine kadar inebilir. CHZ Coin hala dikkat çekici olmasına rağmen, artık güzel haberler gelmediği belirtiliyor.

Olası bir toparlanma için CHZ Coin’in 0,0595 dolar bölgesini geri alması gerektiği belirtiliyor. Ancak, kısa vadede taban desteği kaybedildiği ve birçok dört saatlik mum kapandığı için BTC’nin de düşüş eğilimini sürdüreceği belirtiliyor. Kripto para piyasasının sürprizlerle dolu doğası unutulmamalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Tron, Kullanıcı Tabanı ve İşlem Hacmiyle Kripto Piyasasında Öne Çıkıyor

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasası Düşüşte: Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum

İlgili Haberler