Bitcoin Ve Bitcoin Cash Fiyatları ETF Haberinin Ardından Düşüş Yaşadı

Bitcoin Haber

Bitcoin ve Bitcoin Cash (BCH) fiyatları, ETF haberinin yalanlanması sonucu sırasıyla 30.000 dolar ve 249,7 dolar seviyelerine yükseldi, ancak daha sonra düşüş yaşadılar. BCH’nin fiyatı, 216 dolar ile 225 dolar arasında belirsizlik gösteriyor. Bitcoin’in daha fazla düşmemesi durumunda, bu geri çekilme yavaşlayabilir ve boğaların piyasaya yeniden girişine olanak sağlayabilir. Bu durum, BCH’nin fiyat beklentisini 237 dolara çıkarabilir. Bununla birlikte, bir fiyat geri çekilmesi durumunda, yatırımcıların bir sonraki destek seviyesini beklemesi ve 210 doların altındaki yükselişi göz önünde bulundurması gerekebilir.

Öte yandan, RSI ve CMF gibi önemli iki gösterge, keskin düşüşler kaydetti. Bu durum, alım baskısının ve sermaye girişlerinin azaldığını gösteriyor. Hyblock’un 12 saatlik Likidasyon Isı Haritasında görülen, 235 ve 225 dolar civarında bulunan kilit mıknatıs alanları, yüksek likidasyon bölgelerini işaret ediyor ve bu bölgeler destek ya da direnç bölgeleri olarak hareket edebilir.

BTC‘deki fiyat hareketleri, yakın vadede BCH’nin de yükseliş eğilimini doğrulamak konusunda belirleyici olabilir. Ancak, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları nedeniyle, yatırımcıların işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmeleri önemlidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’ın Yargılandığı Davada Neler Yaşandı?

Sonraki Haber

Binance Coin (BNB) Yatırımcılarına Karlı Günler Vaat Ediyor

İlgili Haberler