Bitcoin ve Altcoinlerde Güncel Durum ve Tahminler

Bitcoin Haber

Kripto para birimi Bitcoin, 26.100 dolar seviyesinden alıcı bulurken, altcoinlerde negatif seyir devam ediyor. Bitcoin’in günlük grafikteki okumaları karışık sinyaller gönderiyor. Fiyat, 11 Eylül’de 25.600 dolarlık bölgeyi geri aldı ancak yılın en yüksek seviyesinden bu yana azalan direnç çizgisini aşamadı. Bu durum, kısa vadeli fiyat performansının belirlenmesinde belirleyici olacak.

Son 24 saatte en büyük 100 kripto para arasında %4’ün üzerinde kazanç elde eden altcoin bulunmuyor. En büyük 100-200 kripto arasında GLMR Coin zirvede yer alıyor. Binance’in vadeli işlemlerde listelemesi nedeniyle FRONT Coin’in fiyatı yükseldi.

LOOM Coin fiyatı günlükte %20 oranında arttı ve haftalık kazancıyla GLMR Coin’i geçti. TOMI, STORJ, WLD ise çift haneli artışla güne devam ediyor. Ancak, BTC fiyatındaki dalgalanmaya rağmen pozitif ayrışan bu altcoinlerde ciddi bir hacim gözlemlenmiyor.

RNDR, OP ve EOS en büyük 100 kripto para büyük ölçüde sabit kalırken bugün %2-3 arasında değer kaybetti. Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığı unutulmamalı ve yatırımcılar kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Analizi: Curve DAO Token (CRV), Chainlink (LINK) ve Aptos (APT) İçin Güncel Tahminler

Sonraki Haber

Shiba Inu’nun Fiyat Artış Umutları: Shibarium Lansmanı ve Blockchain Konferansı

İlgili Haberler