Bitcoin Fiyatı İçin CoinCodex ve CrypNuevo’dan Önemli Tahminler

Bitcoin Haber

Bitcoin (BTC) fiyatı son dönemlerde artan volatilite ile birkaç kez 26 bin doların üstünde ve altında işlem gördü. Geçtiğimiz ay %10’un üzerinde değer kaybı yaşayan BTC’nin önünde önemli zorluklar olduğu belirtiliyor. Ancak, CoinCodex’in algoritma tabanlı fiyat tahminlerine göre, önümüzdeki haftalarda BTC’nin fiyatında toparlanma bekleniyor. CoinCodex, 13 Ekim 2023 tarihine kadar Bitcoin’in 28 bin 435 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

CoinCodex ayrıca, 30 günlük fiyat projeksiyonunun yanı sıra, diğer zaman dilimleri için de fiyat tahminleri sunuyor. Platform, Bitcoin’in 30 Eylül’e kadar 31 bin 139 dolara ulaşacağını öngörüyor. Ancak 31 Ekim 2023 tarihine kadar BTC’nin 27 bin 205 dolara gerileyeceğini tahmin ediyor.

Bitcoin, yazının hazırlandığı sırada gün içinde %1,82 yükselişle 26 bin 343 dolardan işlem görüyor. Son 30 günde ise %10,35 değer kaybederek toplam piyasa değerinden 65 milyar dolar sildi.

Kripto para analisti CrypNuevo’ya göre, Bitcoin önümüzdeki günlerde yaşanacak bir short squeeze sonucunda 27 bin dolara kadar çıkabilir ancak bu çıkışı büyük bir düşüş takip edecek. CrypNuevo’nun öngörüsüne göre, 27 bin dolara varan ralliyi fiyatı 23 bin dolara kadar çeken büyük bir tasfiye takip edecek.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Wall Street’ten Kriptoya: Yatırımcılar Domini.art ve Cardano’da Yükseliş Mi Bekliyor? 

Sonraki Haber

4000 BTC’lik Büyük Transfer ve Bitcoin Piyasası Üzerine Değerlendirmeler

İlgili Haberler